banner2

Stranger Things 4. sezon ne zaman? Netflix Stranger Things 4. sezon yayın tarihi belli oldu mu?

Netflix'in en popüler dizilerinden biri olan Stranger Things'in uzun süredir yeni sezonunun gelmesi bekleniyordu. Nihayet o gün geldi! Duffer Kardeşler dizinin yeni sezonunun yayınlanacağı tarihi açıkladı! Peki, Stranger Things 4. sezon ne zaman? Netflix Stranger Things 4. sezon yayın tarihi belli oldu mu?

Sinema / Dizi 18.02.2022, 15:09
Abone ol
Stranger Things 4. sezon ne zaman? Netflix Stranger Things 4. sezon yayın tarihi belli oldu mu?

Netflix'in en sevilen yapımlarından biri olan Stranger Things hakkında yenii bir gelişme ortaya çıktı. Duffer Kardeşler'in açıklama yapmasının ardından sosyal medya kullanıcıları ve dizinin hayranları " Stranger Things 4. sezon ne zaman? Netflix Stranger Things 4. sezon yayın tarihi belli oldu mu?" sorularının yanıtlarını arar oldu. İşte merak edilen soruların yanıtları...

STRANGER THİNGS 4. SEZON NE ZAMAN?

Stranger Things, 4. sezon ilk kısım 27 Mayıs 2022 tarihinde Netflix izleyicisi ile buluşacak. Stranger Things 2. kısım ise 1 Temmuz'da yayınlanacak.

DUFFER KARDEŞLER STRANGER THİNGS HAKKINDA NE AÇIKLADI?

Duffer Kardeşler Twitter hesaplarında Netflix'in paylaşımını retweet etti.

"Biraz zaman geçti. Dokuz senaryosu, sekiz yüzü aşkın sayfası, neredeyse iki yıllık çekim süresi, binlerce görsel efekt çekimi ve önceki sezonların neredeyse iki katı uzunluğunda bir çalışma süresi ile Stranger Things 4 şimdiye kadarki en zorlu sezondu, ama aynı zamanda en ödüllendirici olanıydı. Katılan herkes sonuçlardan inanılmaz derecede gurur duyuyor ve bunu sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz." ifadeleri yer alan paylaşımla dizinin 4. sezonunun geleceği duyuruldu.

Duffer Kardeşler bir süre önce yaptıkları açıklamada Stranger Things'in 4. sezonda final yapmayacağını fakat finali şimdiden planlandıklarını ifade etmişlerdi.

NETFLİX STRANGER THİNGS 4. SEZON YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU MU?

Stranger Things, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle uzun bir ara vermek zorunda kalmıştı. Netflix, dizinin 4. sezon ilk kısmını 27 Mayıs'ta 2. kısmını 1 Temmuz'da yayınlayacağını duyurdu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!