banner2

Steven Spielberg'ün The Fabelmans filmine yeni isimler katıldı

Steven Spielberg'ün yarı otobiyografik olan The Fabelmans isimli filminin oyuncu kadrosuna 4 yeni isim dahil oldu.

Sinema / Dizi 28.07.2021, 16:44 28.07.2021, 17:02
Abone ol
Steven Spielberg'ün The Fabelmans filmine yeni isimler katıldı

Steven Spielberg'ün bir sonraki filmi The Fabelmans'ın oyuncu kadrosu şekillenmeye devam ediyor. Los Angeles bölgesi çevresinde çekimleri devam eden filmin oyuncu kadrosuna 4 yeni isim dahil oldu.

Oscar adayı Judd Hirsch, Jeannie Berlin, Robin Bartlett ve Jonathan Hadary de filmde rol alacak. Yarı otobiyografik olan film, kısmen Spielberg'ün Arizona'daki çocukluğuna dayanıyor.

Michelle Williams, Spielberg'ün annesinden ilham alan karakteri, Paul Dano ise yönetmenin babasını canlandıracak. Seth Rogen ise yönetmenin en sevdiği amcasının genç halini canlandıracak. Spielberg'in kız kardeşini canlandıran Julia Butters; ve lise sınıf arkadaşlarını oynayan Sam Rechner, Oakes Fegley, Chloe East ve Isabelle Kusman da kadroda yer alan isimler arasında.

Yönetmenin 1950'lerin sonu ve 1960'ların başında Arizona'da geçen çocukluğuna dayanan film, anne ve babasının arasında problemler yaşandığı ve arkadaşlarıyla birlikte amatör film yapmaya başladığı zamanları anlatacak. Spielberg aynı zamanda Tony Kushner ile birlikte senaryoyu da kaleme alacak.

The Fabelmans'ın 2022 yılında izleyici ile buluşması planlanıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!