banner2

Steven Spielberg imzalı West Side Story'den yeni fragman

Steven Spielberg'ün yeniden uyarladığı West Side Story filminden yeni bir fragman yayınlandı. Film, Aralık ayında gösterime girecek.

Sinema / Dizi 17.09.2021, 17:02 17.09.2021, 17:12
Abone ol
Steven Spielberg imzalı West Side Story'den yeni fragman

Schindler'in Listesi, Sıkıysa Yakala, Er Ryan'ı Kurtarmak, Geleceğe Dönüş gibi filmlerin usta yönetmeni Steven Spielberg, yeni filmi ile sinemaseverlerin karşısına çıkacak. West Side Story, 1950'lerin New York'unda geçiyor ve iki çete arasındaki rekabeti konu alıyor. West Side Story'nin vizyona girmesi için heyecanlı bekleyiş sürerken, filmden yeni bir fragman yayınlandı.

Ansel Elgort ve Rachel Zegler'in başrolünde yer aldığı West Side Story yeniden çevrimi, William Shakespeare'in Romeo ve Juliet hikayesine yeni bir yaklaşım olarak kaleme alındı. Senaryoyu Spielberg, Tony Kushner ile birlikte yazdı.

Film, düşman olan iki sokak çetesi Jets ve Sharks'ı anlatıyor. Jets üyesi Tony ve Sharks çetesinin liderinin kız kardeşi Maria arasındaki aşk ve kavuşamama hikayesi beyaz perdeye yeniden taşınıyor.

West Side Story oyuncu kadrosunda Ariana DeBose, David Alvarez, Mike Faist, Corey Stoll ve Brian D'Arcy ve orijinal filmde de rol alan Rita Moreno yer alıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!