banner2

Steven Soderbergh imzalı 'No Sudden Move'dan fragman!

Warner Bros., Steven Soderbergh'ün yıldızlarla dolu suç gerilim filmi No Sudden Move'dan ilk resmi fragmanı yayınladı. Film, Temmuz ayında HBO Max'te olacak.

Sinema / Dizi 08.06.2021, 14:46 08.06.2021, 15:49
Abone ol
Steven Soderbergh imzalı 'No Sudden Move'dan fragman!

Başarılı yönetmen Steven Soderbergh'ün yeni filmi No Sudden Move'dan ilk resmi fragman görücüye çıktı. Soygun gerilim filminin başrollerini Don Cheadle ve Benicio del Toro paylaşıyor.

1954'lerin Detroit'inde geçen film, basit bir belge olduğunu düşündükleri şeyi çalmak için işe alınan bir grup soyguncuya odaklanıyor. Planları korkunç bir şekilde ters gittiğinde, onları kimin ve hangi amaç için işe aldığını sorgulamaya başlarlar. 

Filmin senaryosunu Men in Black, Sihirbazlar Çetesi, Bill & Ted, Now You See Me gibi yapımlara imza atan Ed Solomon kaleme aldı.

Çoğu filminde olduğu gibi Soderberg, No Sudden Move için de etkileyici bir oyuncu kadrosu oluşturdu. Kadroda Del Toro ve Cheadle'ın yanı sıra Stranger Things ile tanınan David Harbour, Matt Damon, Jon Hamm, Amy Seimetz, Brendan Fraser, Kieran Culkin, Noah Jupe, Craig muMs Grant, Julia Fox ve Frankie Shaw, Ray Liotta ve Bill Duke eşlik ediyor.

Filmin yapımcılığını Casey Silver, yönetici yapımcılığını ise Julie M. Anderson üstlendi.

Dünya prömiyerini 18 Haziran'da Tribeca Film Festivali'nde yapacak olan No Sudden Move, 1 Temmuz'da HBO Max'te izleyici ile buluşacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!