banner2

Song of the Bandits 2. sezon ne zaman? Song of the Bandits yeni sezon çıkacak mı?

ABD merkezli online dizi ve film platformu Netflix ekranlarında yayınlanan Song of the Bandits dizisi platformun en sevilen yapımları arasına adını yazdırmayı başardı. Song of the Bandits 1. sezon 9 bölümden oluşuyor. Diziyi bir oturuşta bitiren dizi severler heyecanla 2. sezonu beklemeye başladı. Song of the Bandits 2. sezon ne zaman? Song of the Bandits yeni sezon çıkacak mı? soruları ise pek çok kişi tarafından soruluyor. İşte Song of the Bandits 2. sezona dair detaylar...

Sinema / Dizi 27.09.2023, 16:17 27.09.2023, 16:44
Abone ol
Song of the Bandits 2. sezon ne zaman? Song of the Bandits yeni sezon çıkacak mı?

22 Eylül 2023'te yayınlanmaya başlanan Song of the Bandits dizisi kısa sürede Netflix'in en sevilen yapımlarından biri oldu. Song of the Bandits dizisi kısa sürede platformun en sevilen dizisi olmayı başardı. Hwang Jun-hyeok tarafından yönetilen dizi Kore'nin eski tarihini anlatan macera ve dram türünde bir dizidir. 

SONG OF THE BANDİTS 2. SEZON NE ZAMAN?

Song of the Bandits dizisinin başrollerinde Kore sinemasının ünlü isimlerinden Kim Nam-gil, Seohyun, Yoo Jae-myung, Lee Hyun-wook ve Lee Ho-jung yer alıyor. Dizi 2023 Eylül ayında gösterime girdi. Kore'nin yakın geçmişine odaklanan dizi izleyicileri tarihi yolculuğa çıkartıyor. Song of the Bandits dizisinin 1. sezonunu bitiren dizi severler Song of the Bandits 2. sezon ne zaman çıkacak sorusuna yanıt arıyor. Song of the Bandits 2. sezon çıkış tarihi henüz resmi olarak açıklanmadı. Dizinin yeni sezonunun 2024 sonlarına doğru ekranlara gelmesi oldukça muhtemel görünüyor. 

SONG OF THE BANDİTS YENİ SEZON ÇIKACAK MI?

Dizinin yeni sezonunun çıkması bekleniyor. Ancak Netflix'in sürpriz dizi iptalleri göz ününde bulundurulursa resmi bir açıklama gelene kadar 2. sezon konusunda emin konuşmamak gerekir. 

SONG OF THE BANDİTS KONUSU NEDİR?

Han Jeong-hoon tarafından yazılan Hwang Jun-hyeok tarafından yönetilen dizi 1920'lerde, Japon işgalinin çalkantılı dönemini anlatıyor.  Joseon halkı yaşadıkları yerlerden mahrum bırakılmış ve Japonya'ya sürülmüştür. Kanunsuzluğun hüküm sürdüğü Gando'ya gidenler, Korelilerin vatanını korumak için birlik olurlar.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!