banner2

Sıcak Kafa dizisi konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var? Netflix Sıcak Kafa dizisi ne zaman yayınlanacak?

Netflix, Türkiye yapımı yeni dizisi Sıcak Kafa 2 Aralık itibarıyla yayınlandı. Diziyle ilgili detaylar merak ediliyor. Peki Sıcak Kafa dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Sıcak Kafa ne zaman yayınlanacak?

Sinema / Dizi 02.12.2022, 18:59 02.12.2022, 19:00
Abone ol
Sıcak Kafa dizisi konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var? Netflix Sıcak Kafa dizisi ne zaman yayınlanacak?

Netflix, Sıcak Kafa dizisini izleyicilerin beğenisine sundu. İlginç konusuyla dikkat çeken yapım 2 Aralık itibarıyla seyirci ile buluştu. Sıcak Kafa konusu, oyuncuları gibi detaylar merak konusu oldu. Peki Sıcak Kafa dizisi konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var? Netflix Sıcak Kafa dizisi ne zaman yayınlanacak?

SICAK KAFA DİZİSİ KONUSU

Afşin Kum'un aynı adlı romanından uyarlanan dizinin konusu şöyle: Konuşma yoluyla zihinden zihine yayılan gizemli delilik hastalığından etkilenmeyen tek kişi eski dilbilimci olan Murat Siyavuştur. Acımasızlığı ile bilinen 'Salgınla Mücadele Kurumu' tarafından arandığını öğrenen Murat, saklandığı kurtarılmış bölgeden kaçmak ve yangınlar içindeki İstanbul'un gizemli dehlizlerinde hastalığın ona bıraktığı miras olan "sıcak kafa"sının sırrını öğrenmek için peşine düşmek zorunda kalır.

SICAK KAFA DİZİSİ OYUNCULARI

Dizinin oyuncu kadrosunda Osman Sonant, Gonca Vuslateri, Hazal Subaşı'nın yanı sıra Feriha Eyüboğlu, Erdem Akakçe ve Tilbe Saran yer alıyor.

SICAK KAFA DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Netflix'in yeni yerli yapımı Sıcak Kafa, 2 Aralık'ta platformun kütüphanesine eklenecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!