banner2

She-Hulk dizisi konusu ne? She- Hulk nerede yayınlanıyor? İzleyiciler topa tuttu, Marvel hayranları şokta

Marvel'ın She-Hulk dizisi 17 Ağustos'ta yayınlandı. Dizinin IMDb'de yapılan 261 değerlendirmesinin 108'inde diziye 1 puan verilmesi dikkat çekti. Peki She-Hulk dizisi konusu ne? She Hulk nereden izlenir?

Sinema / Dizi 18.08.2022, 20:39 18.08.2022, 20:59
Abone ol
She-Hulk dizisi konusu ne? She- Hulk nerede yayınlanıyor? İzleyiciler topa tuttu, Marvel hayranları şokta

Marvel'ın merakla beklenen She-Hulk: Attorney at Law dizisi izleyici ile buluştu. İlk sezonu 9 bölümden oluşan dizi gündem oldu. Tatiana Maslany, Jameela Jamil ve Mark Ruffalo'nun başrollerinde yer aldığı dizi IMDb platformunda adeta topa tutuldu. 

Yapılan 261 değerlendirmenin 108'inde dizi için 1 puan verildi. Ağırlıklı olarak da olumsuz değerlendirmeler geldi. Peki She-Hulk konusu ne, oyuncuları kimler? She-Hulk: Attorney at Law nerede yayınlanıyor? İşte detaylar...

SHE-HULK: ATTORNEY AT LAW KONUSU NE?

Sıradan bir hayatı olan avukat Jennifer Walters, kaza geçirmesinin ardından kuzeni Bruce Banner'dan kan alır. Kan nakli sonucunda Banner'ın süper güçleri kuzenine geçer. Walters, kendi zekası ve özgüveniyle birlikte bu gücü üst seviyelere taşır.

SHE-HULK: ATTORNEY AT LAW OYUNCULARI

Dizinin oyuncu kadrosuna Tatiana Maslany, Mark Ruffalo, Benedict Wong, Tim Rotg, Ginger Gonzaga, Jameela Jamil, Josh Segarra, Jon Bass ve Renée Elise Goldsberry gibi isimler bulunuyor.

SHE-HULK: ATTORNEY AT LAW NEREDE YAYINLANIYOR?

Marvel'ın sekizinci Disney Plus serisi olan She-Hulk: Attorney at Law, 17 Ağustos'ta Disney Plus'ta yayınlandı. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!