banner2

Shadow and Bone'a ikinci sezon onayı geldi

Netflix, geçtiğimiz Nisan ayında yayınlanan Shadow and Bone dizisi için 2. sezon onayını duyurdu.

Sinema / Dizi 08.06.2021, 15:51 09.06.2021, 16:28
Abone ol
Shadow and Bone'a ikinci sezon onayı geldi

Netflix'in fantastik serisi Shadow and Bone, 23 Nisan 2021'de yayınlandı. Dizi, ilk 28 gününde 55 milyondan fazla haneye ulaşarak güçlü bir başarı elde etti. Dünya çapında 93 ülkede en iyi 10 listesine girdi ve Avustralya, Brezilya, Almanya, Rusya, İspanya, Güney Afrika ve ABD dahil 79 ülkede 1 numaraya ulaştı.

Bu başarının ardından dizinin ikinci sezonunun gelmesi bekleniyordu. Netflix, Leigh Bardugo'nun en çok satan Grishaverse romanlarından uyarlanan fantastik dizi Shadow and Bone için ikinci sezon onayını verdi.

Eric Heisserer'ın yarattığı, yazdığı ve yürütücü yapımcılığını üstlendiği Shadow and Bone, Alina Starkov’un ülkesini özgürleştirmenin anahtarı olabilecek olağanüstü bir gücü açığa çıkardığı, savaşın parçaladığı bir dünyada geçiyor. 

Gölge Kıvrımı'nın korkunç tehdidi yaklaşırken, Alina, Grisha olarak bilinen büyülü askerlerden oluşan seçkin bir orduyu eğitmek için bildiği her şeyden kopar. Ancak gücünü geliştirmek için mücadele ederken, müttefiklerin ve düşmanların aynı olabileceğini, hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlar.

Dizinin senaristi Heisserer, "Grishaverse'e geri dönüp bu sevimli karakterlerin özellikle Milo'nun hikayelerini sürdürmekten onur ve heyecan duyuyorum." ifadelerini kullandı.

Alina Starkov rolünde Jessie Mei Li'nin başrolde olduğu oyuncu kadrosunda Archie Renaux, Freddy Carter, Amita Suman, Kit Young, Ben Barnes, Danielle Galligan ve Calahan Skogman yer alıyor. Hepsi 2. sezonda rollerini yeniden canlandıracak. Kadroyla ilgili diğer detaylar daha sonraki bir tarihte belli olacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!