Seversin dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Seversin dizisi ne zaman başlayacak?

Yeniden faaliyete geçen Kanal D İç Yapımlar'ın yaz sezonunda seyircilerle buluşturacağı Seversin dizisinin ilk bölümünden fragman görücüye çıktı. İlayda Alişan ve Burak Yörük'ün başrolde olduğu diziyle ilgili detaylar araştırılıyor. Peki Seversin dizisi konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var? Seversin ne zaman başlayacak?

Sinema / Dizi 12.05.2022, 09:15 12.05.2022, 13:22
Abone ol
Seversin dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Seversin dizisi ne zaman başlayacak?

Kanal D'nin yeni yaz dizisi Seversin ekibi geçtiğimiz haftalarda çekimlere başlamıştı. Dizinin ilk bölümünden fragman da yayınlandı. Fragmanın ardından diziyle ilgili ayrıntılar merak edilmeye başlandı. Seversin dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Seversin dizisi ne zaman? sorularının yoğun şekilde araştırılıyor. Peki Kanal D'nin yeni dizisi Seversin'in konusu ne, oyuncuları kimler? Seversin ne zaman izleyici ile buluşacak? İşte diziyle ilgili merak edilenler...

SEVERSİN DİZİSİ KONUSU, OYUNCULARI

Serdar Gözelekli'nin yönettiği dizinin senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan kaleme alıyor. Dizi, genç kızların romantik prensi, oyuncu Tolga Tuna ve Asya'nın aşk hikayesini beyazcama taşıyacak. 

Dizinin oyuncu kadrosunda İlayda Alişan ve Burak Yörük'e Nergis Kumbasar, Halil İbrahim Kurum, Zeynep Kankonde, Ozan Dağgez, Ceren Taşçı, İlkin Tüfekçi, Ergül Miray Şahin, Atakan Yılmaz, Hazal Benli, Ceren Yıldırım, Yağmur Gurur, Elif Çapkın ve Nihayet Şahin gibi isimler eşlik ediyor.

SEVERSİN DİZİSİ NE ZAMAN?

Seversin dizisi 1 Haziran Çarşamba gününden itibaren yayın hayatına başlayacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!