Yandex Metrica

Sean Penn imzalı Flag Day filminden fragman

Sean Penn imzalı Flag Day filminden fragman

Sean Penn'in 74. Cannes Film Festivali'nde yarışan Flag Day isimli filminden ilk fragman yayınlandı. Penn, filmde aynı zamanda kızı Dylan Penn ile birlikte rol alıyor.

Sinema / Dizi

23.01.2024, 17:43

2007 yapımı Into the Wild'a imza atan ve yönetmenlikte başarısını kanıtlayan Sean Penn, 2016 yapımı The Last Face ile hayal kırıklığına uğratmıştı. Oyuncu/yönetmen Penn, uzun bir aradan sonra yeni bir projeyle yönetmen koltuğuna geri döndü.

Penn, Flag Day isimli filmde hem yönetmenliği hem başrolü üstleniyor. Başrolde usta isme kızı Dylan Penn eşlik ediyor. Aynı amanda Sean Penn'in oğlu Hopper Jack Penn de filmde rol alıyor.

Jennifer Vogel'in "Flim-Flam Man: The True Story of My Father’s Counterfeit Life" adlı anı kitabına dayanan film, kadının dolandırıcı olan babasıyla olan ilişkisini konu alıyor. Filmin özeti şöyle: Jennifer, babası John'un enerjisine ve hayatı büyük bir macera gibi hissettirme yeteneğine hayran kaldı. Babası ona aşk ve neşe hakkında çok şey öğretti. Ancak aynı zamanda ABD tarihinin en kötü şöhretli dolandırıcısıydı. 

Oyuncu kadrosunda ayrıca Katheryn Winnick, Eddie Marsan, Hopper Jack Penn, Josh Brolin, Norbert Leo Butz, Jayden Rylee, Regina King, Cole Flynn, Beckam Crawford, Bailey Noble, James Juce ve Dale Dickey gibi isimler de bulunuyor.

Flag Day, 20 Ağustos'ta sınırlı sayıda sinema salonunda gösterime girecek.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading