Şahmeran dizisi ne zaman başlayacak? Şahmeran konusu ne, oyuncuları kimler?

Netflix'in Serenay Sarıkaya başrollü Şahmeran dizisi hakkında araştırmalar yapılıyor. Dizinin ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Peki Netflix Şahmeran dizisi ne zaman başlayacak? Şahmeran konusu ne, oyuncuları kimler? Detaylar...

Sinema / Dizi 20.01.2022, 17:33 20.01.2022, 17:45
Abone ol
Şahmeran dizisi ne zaman başlayacak? Şahmeran konusu ne, oyuncuları kimler?

Şimdiye kadar Hakan Muhafız, Atiye, Bir Başkadır, Kulüp gibi yapımları izleyici ile buluşturan Netflix, Türkiye orijinali yapımlarına bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz'in başrolünde yer aldığı Şahmeran dizisiyle ilgili detaylar merak ediliyor. Peki Netflix Şahmeran dizisi ne zaman başlayacak? Şahmeran konusu ne, oyuncuları kimler? İşte merak edilenler...

ŞAHMERAN KONUSU NE?

Başı insan, gövdesi yılan şeklinde olan efsanevi yaratıktan ilham alan Şahmeran, 400 yaşında ve aslında yılan olan bir grup üniversitelinin hikayesini anlatacak. Dizi, yılan oldukları belli olmasın diye gözlerini lensle kapatan karakterlerin hikayesini ekrana getirecek.

ŞAHMERAN OYUNCULARI

Şahmeran dizisinin oyuncu kadrosunda Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz'in yanı sıra Mahir Günşiray, Mustafa Uğurlu, Mert Ramazan Demir, Mehmet Bilge Aslan, Nil Sude Albayrak, Berfu Halisdemir, Ebru Özkan, Nilay Erdönmez, Ayşe Lebriz gibi isimler yer alıyor.

ŞAHMERAN DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Tims&B Productions'ın yapımcılığı üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Umur Turgay oturuyor. Senaryosunu Pınar Bulut'un kaleme aldığı dizinin çekimleri Adana'da yapıldı. Şahmeran'ın ilk 8 bölümünün bu yılın ilk çeyreğinde Netflix'te olması bekleniyor. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!