banner2

Sadakatsiz, Survivor, Oğlum, Son Nefesime Kadar, Kuruluş Osman: 23 Şubat reyting sonuçları

Dün akşam yayınlanan dizi ve programların reyting sonuçları merak ediliyor. 23 Şubat Çarşamba akşamları yayınlanan yapımların ekran karneleri açıklandı.

Sinema / Dizi 24.02.2022, 10:46 24.02.2022, 11:15
Abone ol
Sadakatsiz, Survivor, Oğlum, Son Nefesime Kadar, Kuruluş Osman: 23 Şubat reyting sonuçları

23 Şubat 2022 Çarşamba akşamı TV8'de Survivor, Kanal D'de Sadakatsiz, ATV'de Kuruluş Osman, Show TV'de Oğlum, Fox TV'de Son Nefesime Kadar, Star TV'de Bayi Toplantısı, TRT1'de Dangal ekrana geldi. Dün akşam yayınlanan dizi ve yarışma programlarının reyting sonuçları izleyiciler tarafından takip ediliyor. 23 Şubat 2022 Çarşamba reyting sonuçları açıklandı. İşte reyting sonuçları...

23 ŞUBAT REYTİNG SONUÇLARI

Total izleyici grubunda birinci sıraya Kuruluş Osman, ikinci sıraya Survivor All Star, üçüncü sıraya Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber yerleşti. AB grubunda birinciliği Kuruluş Osman, ikinciliği Survivor All Star, üçüncülüğü Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber elde etti.

ABC 1 Grubunda ise birinci sırada Kuruluş Osman, ikinci sırada Survivor All Star, üçüncü sırada ise Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber yer aldı.

Fox TV'nin Nurgül Yeşilçay başrollü yeni dizisi Son Nefesime Kadar Total'de ilk 10'a girmezken, AB grubunda sekizinci sırada, ABC1 grubunda ise dokuzuncu sırada yer aldı.

TOTAL GRUBU

AB GRUBU

ABC1 GRUBU

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!