Sadakatsiz bu hafta yok mu, neden yok? Sadakatsiz 58. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Sadakatsiz dizisi geçtiğimiz hafta 57. bölümüyle ekrana gelmişti. Dizinin yeni bölümü beklenirken Kanal D yayın akışında yer almaması dikkat çekti. Seyirciler Sadakatsiz bu hafta yok mu, neden yok? sorusunu araştırmaya yöneldi. Peki Sadakatsiz bu hafta neden yok, Sadakatsiz yeni bölüm ne zaman?

Sinema / Dizi 03.05.2022, 09:34 03.05.2022, 17:55
Abone ol
Sadakatsiz bu hafta yok mu, neden yok? Sadakatsiz 58. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz çarşamba akşamları evlere konuk oluyor. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen gibi isimlerin yer aldığı Sadakatsiz geçtiğimiz hafta 57. bölümüyle izleyici karşısına çıkmıştı. 

SADAKATSİZ BU HAFTA NEDEN YOK?

Dizinin bu hafta 58. bölümü geçtiğimiz hafta yayınlanmamıştı. Sadakatsiz yeni bölümün Kanal D'nin yayın akışında da yer almadığı görüldü. Dizinin hayranları yeni bölümün olup olmadığını araştırmaya başladı. Bayram haftası nedeniyle birçok dizi ekrana ara verdi. Finale son 3 bölümü kalan Sadakatsiz de bayram haftası yayınlanmayacak. 

SADAKATSİZ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Neslihan Yeşilyurt'un yönettiği dizi bayram haftası ekrana ara verecek. Dizinin kalan 3 bölümü 11,18 ve 25 Mayıs'ta izleyici ile buluşacak. Sadakatsiz, 60. bölümde final yaparak izleyiciye veda edecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!