banner2

Rusya-Ukrayna savaşı belgesel oluyor! Sean Penn, Zelenski ile bir araya geldi

Ünlü oyuncu Sean Penn, Rusya'nın Ukrayna'ya yönelik askeri müdahalesini belgeselleştiriyor. Oscar ödüllü oyuncu, Ukrayna Devlet Başkanı Zelenski ile bir araya geldi.

Sinema / Dizi 25.02.2022, 15:47 25.02.2022, 16:08
Abone ol
Rusya-Ukrayna savaşı belgesel oluyor! Sean Penn, Zelenski ile bir araya geldi

Rusya, dün sabah saatlerinde sınırı geçerek Ukrayna'ya harekat başlattı. Rusya saldırısında birçok sivil hayatını kaybederken, yerleşim yerleri de zarar gördü. Savaş, dünya genelinde büyük yankı uyandırdı.

Oscar ödüllü oyuncu Sean Penn, Rusya'nın Ukrayna'ya saldırısına yönelik belgesel çekecek. Penn'in belgesel çekimleri için Ukrayna'ya geldiği ve burada kalmaya devam edeceği öğrenildi.

"BATILI POLİTİKACILARIN SAHİP OLMADIĞI CESARETİ GÖSTERDİ"

Ukrayna hükümeti tarafından yapılan paylaşımda Penn'in Zelenski'nin basın toplantısını yakından izlediği görüldü.

Ukrayna Devlet Başkanlığı Ofisi'nin yaptığı paylaşımda "Sean Penn, Ukrayna'da yaşananları kayıt altına almak ve Rusya'nın ülkemizin işgalinin arkasındaki gerçeği göstermek için Kiev'e geldi. Sean Penn diğerlerinin, özellikle de Batılı politikacıların sahip olmadığı cesareti gösteriyor." ifadeleri kullanıldı.

Son olarak Kasım ayında Ukrayna'yı ziyaret eden Penn, Rusya'nın faaliyetleri hakkındaki belgeseli için Donetsk bölgesi yakınlarındaki Ukrayna ordusuna ait mevzileri ziyaret etmiş, askeri yetkililerle görüşmüştü.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!