banner2

Regé-Jean Page, The Saint yeniden çevriminin başrolü olacak

Bridgerton dizisiyle büyük çıkış yakalayan Regé-Jean Page, 1977 yapımı The Saint filminin yeniden çevriminde başrolü üstlenecek.

Sinema / Dizi 28.07.2021, 16:08 28.07.2021, 16:18
Abone ol
Regé-Jean Page, The Saint yeniden çevriminin başrolü olacak

Regé-Jean Page, Netflix'in popüler dönem dizisi Bridgerton ile popülerlik kazandı. İkinci sezonda yer almayacağı duyurulan oyuncu, Bridgerton'dan bu yana ilk başrolünü bulmuş görünüyor. Deadline'ın haberine göre Paramount Pictures çatısı altında hayata geçirilecek olan The Saint yeniden çevriminde Page başrol olacak. Oyuncunun aynı zamanda yönetici yapımcılığı da üstleneceği söyleniyor.

Kwame Kwei-Armah, macera gerilim filmi için yeni bir senaryo taslağı yazacak. Yapımcılığını ise Lorenzo DiBonaventura, Brad Krevoy ve Mark Vahradian üstlenecek.

Saint, Leslie Charteris'in Simon Templar adında gizemli bir adamın kötü adamları alt etmesini anlatan macera romanlarına dayanıyor. Roman daha önce Val Kilmer'ın oynadığı 1997 film uyarlamasının yanı sıra, Roger Moore'un başrolde olduğu 1960 yapımı İngiliz TV dizisine de ilham kaynağı oldu.

Yeniden çevrimin ayrıntıları şimdilik gizli tutulurken, kaynaklar yeni projenin karakteri ve etrafındaki dünyayı yeniden şekillendiren yeni bir yapım olacağını söylüyor.

Filmin yönetmenlik koltuğuna oturacak isim de henüz belli değil.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!