banner2

Peaky Blinders 6. sezon çekimleri tamamlandı

Peaky Blinders'ın 6. sezon çekimleri tamamlandı. Sevilen dizi, 6. sezonuyla ekranlara veda edecek.

Sinema / Dizi 29.05.2021, 17:54 02.06.2021, 11:27
Abone ol
Peaky Blinders 6. sezon çekimleri tamamlandı

2013 yılında yayınlanmaya başlayan BBC dizisi Peaky Blinders, kısa süre içinde geniş izleyici kitlesine ulaşmayı başardı. 5. sezonu 2019 yılının sonbahar aylarında yayınlanan dizinin 6. sezon çekimlerine 2020 yılında başlanması planlanıyordu ancak dünya genelini etkileyen koronavirüs pandemisi nedeniyle birçok kez ertelendi.

Geçtiğimiz Ocak ayında başlayan yeni sezon çekimleri nihayet tamamlandı. Peaky Blinders resmi Twitter hesabı, dizinin 6. ve son sezon çekimlerinin tamamlandığını duyurdu. Ayrıca yönetmen Anthony Byrne, çekimlerin bitmesi hakkında Instagram hesabında paylaşımda bulundu.

PEAKY BLİNDERS HİKAYESİ BAŞKA ŞEKİLDE DEVAM EDECEK

Sevilen dizi 6. sezonuyla ekranlara veda edecek ancak Shelby ailesinin hikayesi burada bitecek gibi görünmüyor. Dizinin yaratıcısı Steven Knight, seri sona erdiğinde bir Peaky Blinders filmi çekmeyi planladığını doğruladı. En başından beri seriyi bir filmle bitirmeyi planladığını söyleyen Knight, Peaky Blinders evreninde anlatılacak çok hikaye olduğu için spin-off'lar olabileceğini de sözlerine ekledi.

Yönetmen Anthony Byrne, Digital Spy'a yaptığı açıklamada dizi çekimlerinin Mayıs veya Haziran'da biteceğini ve ardından 6 aylık bir düzenleme olacağını söylemişti. Yönetmenin söylediklerine bakılırsa 6. sezon 2021 sonlarında ya da 2022'nin ilk aylarında yayınlanacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!