banner2

Ove Adında Bir Adam filmi full HD izle! Ove Adında Bir Adam filminin konusu ne, nerede çekildi?

Ove Adında Bir Adam filmi son günlerde popüler filmlerin arasına girmeyi başardı. Ove Adında Bir Adam filmini izlemek isteyenler internette link aratıyor.  Peki, Ove Adında Bir Adam filminin konusu ne, nerede çekildi?

Sinema / Dizi 31.03.2023, 17:09
Abone ol
Ove Adında Bir Adam filmi full HD izle! Ove Adında Bir Adam filminin konusu ne, nerede çekildi?

Ove Adında Bir Adam (A Man Called Ove), yönetmenliğini ve senaristliğini Hannes Holm'un üstlendiği, 2015 yapımlı bir dram filmidir. Film IMDB puanı ile dikkatleri üzerine çekti. Başarılı filmi izlemek için haberimizde Ove Adında Bir Adam filmi full HD izle linki mevcut. Peki, Ove Adında Bir Adam filminin konusu ne, nerede çekildi?

OVE ADINDA BİR ADAM FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Film, 59 yaşında huysuz bir ihtiyar olan Ove’nin mahalleye yeni taşınan komşularıyla beklenmedik bir arkadaşlık kurmasını konu alıyor.

2017 OSCAR ödüllerinde İsveç adına yarışan filmde, 59 yaşındaki Ove mahallenin huysuz ihtiyarıdır ve birkaç sene önce kat mülkiyeti dernek başkanlığı görevinden de azledilmiştir ancak bunu hala kabullenmemekte ve mahalleyi bir demir yumrukla yönetmeye devam etmektedir. 43 senedir çalıştığı işinden de çıkarılmasının ardından bir sene önce vefat etmiş eşi Sonja’yı daha fazla düşünmeye başlar ve “onun yanında olabilmek” için kendini öldürmeye çalışır. Bir gün hamile Parvaneh ve ailesi karşısındaki daireye taşınır. Parvaneh’in eşi geri geri giderken yanlışlıkla Ove’nin posta kutusuna çarpar. Bu şekilde aralarında beklenmedik bir dostluk oluşur. Sevgi ve hayata dair gerekli şeyleri çevrende bulundurmanın önemi üzerine dramatik bir komedi.

OVE ADINDA BİR ADAM FİLMİNİN OYUNCULARI KİM?

  • Rolf Lassgård
  • Bahar Pars
  • Filip Berg
  • Ida Engvoll

OVE ADINDA BİR ADAM FİLMİNİN IMDB PUANI KAÇ?

Ove Adında Bir Adam filminin IMDb puanı 10 üzerinden 7.7 olarak belirlenmiştir.

OVE ADINDA BİR ADAM FİLİM FULL HD İZLE!

Ove Adında Bir Adam filmi Full HD izlemek için aşağıda yer alan linke tıklamanız yeterli.


OVE ADINDA BİR ADAM FİLMİ FULL HD İZLE

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!