banner2

Oscar adayları 2023 kimler? Oscar adayı oyuncular kimler? Oscar'a aday filmler 2023

Oscar için gerim sayım başladı 95. Akademi ödülleri 12 Mart tarihinde yapılacak. Ödül Töreni her sene olduğu gibi bu yılda Los Angeles'ta gerçekleşecek Ödüller sahipleri ile ne zaman buluşacak? merak edilen pek çok kategoride Oscar adayları kimler olacak?

Sinema / Dizi 24.01.2023, 17:02
Abone ol
Oscar adayları 2023 kimler? Oscar adayı oyuncular kimler? Oscar'a aday filmler 2023

95'inci Akademi Ödülleri sahiplerini bekliyor.Tüm gözler Oscar adaylarına çevrildi. Sanatseverler Oscar adaylarının açıklanacağı tarihi merakla bekliyor.95'inci Akademi Ödülleri'nin 'Uluslararası Film' kategorisi kısa listesi geçtiğimiz günlerde belli açıklandı. Şimdi ise 2023 Oscar adayları bekleniyor. Peki 2023 Oscar adayları kimler olacak?


OSCAR ULUSLARARASI FİLM KATEGORİSİ KISA LİSTESİ 

95'inci Akademi Ödülleri'nin 'Uluslararası Film' kategorisinin kısa listesi açıklandı. İşte o filmler; 'Argentina, 1985' (Arjantin), 'Corsage' (Avusturya), 'Close' (Belçika), 'Return To Seoul' (Kamboçya), 'Holy Spider' (Danimarka), 'Saint Omer' (Fransa), 'All Quiet On The Western Front' (Almanya), 'Last Film Show' (Hindistan), 'The Quiet Girl' (İrlanda), 'Bardo, False Chronicle Of A Handful Of Truths' (Meksika), 'The Blue Caftan' (Fas), 'Joyland' (Pakistan), 'EO' (Polonya), 'Decision To Leave' (Güney Kore) ve 'Boy From Heaven' (İsveç).

OSCAR ADAYLARI KİMLER OLACAK? 

2023 Oscar adayları için bekleyiş sürüyor. EN iyi film, kadın oyun oyuncu, erkek oyuncu, yönetmen, özgün şarkı, yardımcı kadın oyuncu ve yardımcı erkek oyuncu olmak üzere pek çok kategoride ödüller verilecek. 2023 Oscar adaylarının 24 Ocak tarihinde yani bugün açıklanması bekleniyor. 2023 Oscar adayları belli olduğunda detaylı bilgiler verilecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!