Yandex Metrica

Örümcek Adam: Örümcek Evreninde filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Örümcek Adam: Örümcek Evreninde filmi ne zaman çekildi?

Örümcek Adam: Örümcek Evreninde filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Örümcek Adam: Örümcek Evreninde filmi ne zaman çekildi?

Örümcek Adam: Örümcek Evreninde filmi ATV ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Örümcek Adam: Örümcek Evreninde filminin yönetmenliğini  Bob Persichetti, Peter Ramsey ve Rodney Rothman, senaristliğini Brian Michael Bendis ile Phil Lord yapmaktadır. Peki Örümcek Adam: Örümcek Evreninde filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Örümcek Adam: Örümcek Evreninde filmi ne zaman çekildi? İşte detaylar...

Sinema / Dizi

23.01.2024, 19:38

Örümcek Adam: Örümcek Evreninde filmi oyuncuları arasında Shameik Moore, Jake Johnson (XVI) ve Hailee Steinfeld yer almaktadır. Örümcek Adam: Örümcek Evreninde filmi animasyon, aksiyon, aile türündedir. Peki Örümcek Adam: Örümcek Evreninde filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Örümcek Adam: Örümcek Evreninde filmi ne zaman çekildi? İşte merak edilen soruların yanıtları...

ÖRÜMCEK ADAM: ÖRÜMCEK EVRENİNDE FİLMİ OYUNCULARI KİM?

Örümcek Adam: Örümcek Evreninde filmi oyuncu kadrosu şu şekildedir;

Nicolas Cage,(Spider Man)

Kimiko Glenn, (Peni Parker)

Liev Schreiber, (Kingpin)

Kathryn Hahn,

Jorma Taccone (Green Goblin)

ÖRÜMCEK ADAM: ÖRÜMCEK EVRENİNDE FİLMİ KONUSU NE?

Örümcek Adam: Örümcek Evreninde filminde, çoklu evrenler konu olur ve farklı boyutlardan birçok Örümcek Adam, Miles Morales'in Brooklyn'i koruduğu evrende bir araya gelir. Polis memuru bir baba ve işkolik bir annenin oğlu olan Miles, lise öğrencisidir ve okuluna uyum sağlamakta zorluk çekmektedir. Radyoaktif bir örümcek tarafından ısırılması sonucunda özel yeteneklere sahip olan bir süper kahramana dönüşür. Ama henüz gerçek bir süper kahraman olamamıştır. Açılan bir kapı sonucu çoklu evrende farklı boyutlardan gelen Peter Parker ve diğer "alternatif" Örümcek Adamlar Miles'ın evrenine düşer. Fakat bu Örümcek Adamların kendi evrenlerine mümkün olduğunca çabuk geri dönmeleri gerekmektedir.

ÖRÜMCEK ADAM: ÖRÜMCEK EVRENİNDE FİLMİ NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

Örümcek Adam: Örümcek Evreninde filmi 14 Aralık 2018 tarihinde beyaz perdeye yansıdı. 1 saat 57 dakika uzunluğunda olan Örümcek Adam: Örümcek Evreninde filmi animasyon, aksiyon, aile türündedir.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading