banner2

Ömer yeni sezon ne zaman, hangi tarihte başlayacak? Ömer dizisi konusu ne, oyuncuları kim? Ömer dizisi hangi kanalda?

STAR TV'nin popüler dizisi Ömer'in heyecanla beklenen yeni sezonunun yayın tarihi nihayet duyuruldu. Ömer'in ne zaman ekranlara döneceği sorusu ise merakla bekleniyor. Peki Ömer yeni sezon ne zaman, hangi tarihte başlayacak? Ömer dizisi konusu ne, oyuncuları kim? Ömer dizisi hangi kanalda?

Sinema / Dizi 05.09.2023, 16:12 05.09.2023, 16:42
Abone ol
Ömer yeni sezon ne zaman, hangi tarihte başlayacak? Ömer dizisi konusu ne, oyuncuları kim? Ömer dizisi hangi kanalda?

İzleyicileri güçlü oyuncu kadrosu ve ilgi çeken konusuyla ekranlara bağlayan Ömer dizisinin yeni sezonunun yayın tarihi sonunda açıklandı. Ömer'in geri dönüş tarihi ise büyük bir merakla bekleniyor. Peki Ömer yeni sezon ne zaman, hangi tarihte başlayacak? Ömer dizisi konusu ne, oyuncuları kim? Ömer dizisi hangi kanalda?

ÖMER YENİ SEZON NE ZAMAN, HANGİ TARİHTE BAŞLAYACAK?

Ömer yeni sezon ne zaman, hangi tarihte başlayacak? Ömer adlı dizinin ikinci sezonu, 11 Eylül Pazartesi günü saat 20.00'de STAR TV'de izleyicilerle buluşacak.

ÖMER DİZİSİ OYUNCULARI KİM?

Ömer dizisi oyuncuları kim? "ÖMER" dizisinin başarılı oyuncu kadrosunda yer alan isimler şunlardır: Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Barış Falay, Merve Dizdar, Zerrin Sümer, Onur Bilge, Serpil Gül, Gülçin Kültür Şahin, Muharrem Türkseven, Gamze Karaduman, Çağla Naz Kargı, Metehan Parıltı, Melike Güner, Simay Barlas, Tayanç Ayaydın ve Haktan Zavlak.

ÖMER DİZİSİ KONUSU NE?

Gamze'nin ayrılığı, Ömer'i altüst etmiş ve aşkının hayaliyle sarsılmış bir şekilde onun peşinden gitmektedir. Ömer, beklenmedik bir şekilde kendisine uygun olmayan yollara sapmıştır, bu da çaresizce çözülemeyen bir aşk acısına neden olurken, Reşat da oğluna nasıl yardımcı olacağını bilemez bir halde kalmıştır.

Gamze'nin yokluğu Ömer'i mahvolmuş durumda bırakmıştır ve Ömer, Gamze'yi geri kazanmanın yollarını aramaktadır. Ancak imkansızlıklar, aşklarını yeşerten bu iki insanın bir araya gelmesini engellemektedir. Ömer ve Gamze, tüm zorluklara rağmen aşklarını sürdürebilecekler mi? OGM Pictures'ın yapımını üstlendiği, Onur Güvenatam'ın yapımcılığını yaptığı "Ömer" dizisinin yönetmen koltuğunda deneyimli yönetmen Cem Karcı bulunurken, senaryoyu Gülizar Irmak kaleme almıştır.

Ömer ve Gamze'nin imkansızlıklara rağmen büyüttükleri aşkları, yeni sezon boyunca izleyicileri ekran başına çekmeye hazırlanıyor. Kadroda yer alan başarılı oyuncular Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Barış Falay, Merve Dizdar, Gülçin Kültür Şahin, Serpil Gül, Onur Bilge, Gamze Karaduman, Muharrem Türkseven, Melike Güner ve Zerrin Sümer'e yeni sezon için Esra Akkaya, Erol Babaoğlu, Burcu Cavrar, Özgür Daniel Foster ve Damla Makar da katıldı.

ÖMER HANGİ KANALDA?

Ömer Dizisi Pazartesi günleri saat 20.00'de Star TV ekranlarında yayınlanıyor. 


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!