banner2

Ömer dizisi 2. bölümde skandal emzirme sahnesi! Ömer yayından kaldırılıyor mu? Neden yayınlanmıyor?

Star Tv ekranlarında yayınan ve kısa zamanda seyircinin beğenisi alan Ömer dizisinin 2. bölümü yayınlandı. Dizi son bölümde yaşanan bir sahne tepkileri de beraberinde getirdi. Peki, 2. Bölümde neler oldu, o skandal sahnede yaşananlar neler…

Sinema / Dizi 20.01.2023, 17:32 20.01.2023, 17:43
Abone ol
Ömer dizisi 2. bölümde skandal emzirme sahnesi! Ömer yayından kaldırılıyor mu? Neden yayınlanmıyor?

Star Tv’nin iddialı dizisi Ömer, 2. bölümündeki skandal sahne ile milyonları ayağa kaldırdı. Gökçe Bahadır, Selahattin Paşalı, Barış Falay ve Merve Dizdar gibi başarılı isimler Ömer dizisinde başrol oyuncusu olduğu Ömer dizisi, Netflix'in İsrail dizisi Shtisel Den uyarlandı.

ÖMER DİZİSİ NE KONU EDİNİYOR?

Ömer dizisi, Gamze ve mahalledeki cami hocasının oğlu Ömer’in tüm engellere rağmen yaşayacakları aşklarını konu edilmektedir. 2. bölümde yer alan emzirme sahnesi kısa zamanda sosyla medyada büyük tepki çekti.

Merve Dizdar'ın hayat verdiği Nisa karakterinin büyük kızı Emine'nin yaptığı hareket gündeme oturdu. Kocasının evdeki tüm parayı alıp kayıplara karıştığını öğrenen Nisa ikinci büyük şoku kızının sözleri sonrası yaşadı.

Nisa'nın büyük kızı Emine annesinin olmadığı anda küçük kardeşini susturamayınca emzirmesini annesine söylemesi şaşkınlığa neden oldu.

Nisa duydukları karşısında şoke oldu. Kızını uyaran Nisa, Emine'ye yaptığının çok büyük bir yanlış olduğunu ifade etti.

EMZİRME SAHNESİNE TEPKİ YAĞDI

Kulislerde yer alan iddialara göre Ömer dizisinin yayından kaldırılacağı öne sürüldü. Bir diğer iddialara göre ise emzirme sahnesinin bir hayalden olduğu ve gerçekte öyle bir sahnenin olmadığı yeniden gösterilecek.

Ortaya atılan iddiaların ardından Ömer dizisini yayında kalıp kalmayacağı konusunda yapımcılarsna bir yanıt gelmedi.

ÖMER 2. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Gamze ve Ömer arasındaki yakınlaşma daha da ilerlemiş iki aşık birbirine olan aşklarını ilan etmişti.Ömer bir yandan Gamze'ye olan aşkını sürdürmek isterken bir yandan da babasının bu ilişkiye karşı verdiği tepki ile mücadele etmeye çalışıyor. Ömer'in babasının ısrarla Ömer'i başka biriyle evlendirme isteği genç adamı epey güç duruma düşürüyor.

Öte yandan Ömer dizisi 3. Bölüm pazartesi akşamı Star TV ekranlarında seyirci ile buluşacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!