Yandex Metrica

Sitede Ara

Ölene Kadar dizisi ne zaman, hangi tarihte başlıyor? Ölene Kadar dizisi oyuncuları kim, konusu ne, hangi kanalda?

Ölene Kadar dizisi ne zaman, hangi tarihte başlıyor? Ölene Kadar dizisi oyuncuları kim, konusu ne, hangi kanalda?

Yeni yılın başlamasıyla birlikte, Ölene Kadar dizisinin başrol kadın oyuncusu olarak Melis Sezen'in seçildiği duyuruldu. İbrahim Çelikkol'un başrolde yer alacağı dizinin kadrosu, Melis Sezen'in katılımıyla güçlendi. Peki Ölene Kadar dizisi ne zaman, hangi tarihte başlıyor? Ölene Kadar dizisi oyuncuları kim, konusu ne, hangi kanalda?

Sinema / Dizi

24.03.2024, 05:24

İbrahim Çelikkol'un, Kuş Uçuşu dizisinden sonra Ölene Kadar dizisiyle anlaştığı ve partnerinin Melis Sezen olduğu açıklandı. Gülcemal dizisindeki başarılı performansının ardından birçok proje teklifi alan Melis Sezen, Ölene Kadar dizisine "evet" diyerek bu haberi sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu. Peki Ölene Kadar dizisi ne zaman, hangi tarihte başlıyor? Ölene Kadar dizisi oyuncuları kim, konusu ne, hangi kanalda?

ÖLENE KADAR DİZİSİ NE ZAMAN, HANGİ TARİHTE BAŞLIYOR?

Ölene Kadar dizisi 24 Şubat Cumartesi günü başlayacak. 

ÖLENE KADAR DİZİSİ HANGİ KANALDA?

Ölene Kadar dizisi Kanal D ekranlarında yayınlancak.

ÖLENE KADAR DİZİSİ OYUNCULARI KİM?

Ölene Kadar dizisinde İbrahim Çelik, Hakan Dağıstan karakteriyle izleyici karşısına çıkacak. Oyuncunun partneri ise son olarak Gülcemal dizisinde başarılı bir performans sergileyen Melis Sezen oldu. Melis Sezen, dizide Hakan'ın eşi Merve karakterini canlandıracak.


 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading