Oğlum dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Oğlum dizi konusu ve oyuncu kadrosu

Oğlum dizisi ilk bölümüyle Show TV'de ekrana gelmeye hazırlanıyor. Oğlum dizisinin konusu ve oyuncularıyla ilgili araştırma yapılmaya başlandı. Peki Oğlum dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? İşte Oğlum dizisi konusu ve oyuncu kadrosu...

Sinema / Dizi 09.02.2022, 13:46 09.02.2022, 14:05
Abone ol
Oğlum dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Oğlum dizi konusu ve oyuncu kadrosu

Show TV, yeni dizisi Oğlum'u izleyicilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Hikayesi ve oyuncu kadrosuyla henüz başlamadan dikkat çeken Oğlum dizisiyle ilgili araştırmalar yapılmaya başlandı. Canan Ergüder'in yeniden ekrana döndüğü Oğlum dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu merak ediliyor. Peki Oğlum dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? İşte ayrıntılar...

OĞLUM DİZİSİ KONUSU NE?

İlyas ve Melike Özyürek çifti, kızları Ceren ve 6 yaşındaki oğulları Kaan ile birlikte Şile'de yaşamlarını sürdürmektedir. Melike bir akşamüstü ilk maaşını almanın heyecanıyla vitrinlere dalar ve oğlunun okul çıkışına geç kalır. Annesini okulun bahçesinde bekleyen Kaan, bir kirpinin peşine takılır ve parka kadar takip eder. Bu sırada Zeynep ve Tuğrul çiftinin 12 yaşındaki oğulları Efe de parktadır.

Efe'nin ailesiyle iletişimi kopuktur ve tek arkadaşı bilgisayar oyunlarıdır. Bir süre sonra Efe'nin Kaan'ın kaybolduğunu fark etmesiyle karakola gitmek üzere yola çıkar. Melike ve İlyas telaş içinde Kaan'ı ararken, acı bir olay yaşandığı haberi gelir. Yaşanan olaydan sonra iki ailenin hayatı da eskisi gibi olmayacaktır.

OĞLUM DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Oğlum dizisinin oyuncu kadrosunda Canan Ergüder, Songül Öden, Timur Acar, Feyyaz Duman, Nihal Yalçın, Serhat Teoman, Emir Kaan Özkan, Metehan Parıltı, Kubilay Aka, Ali Seçkiner Alıcı gibi isimler yer alıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!