banner2

O Kız dizisi Zeynep kimdir? Dilin Döğer kimdir, kaç yaşında? Dilin Döğer oynadığı diziler

Kanal D'nin yeni sezon için hayata geçirdiği O Kız dizisi için heyecanlı bekleyiş son buluyor. Dizide Zeynep'i canlandıran Dilin Döğer merak ediliyor. Peki O Kız dizisi Zeynep kimdir? Dilin Döğer kimdir, kaç yaşında? İşte Dilin Döğer hayatı ve biyografisi...

Sinema / Dizi 21.09.2022, 19:30 21.09.2022, 19:55
Abone ol
O Kız dizisi Zeynep kimdir? Dilin Döğer kimdir, kaç yaşında? Dilin Döğer oynadığı diziler

Sezonun başlamasıyla birlikte yeni diziler de bir bir izleyici karşısına çıkıyor. Kanal D'nin O Kız dizisi de heyecanla beklenen yapımlar arasında yer alıyor. Dizinin başrolünde yer alan Dilin Döğer merak konusu oldu. Güzel oyuncu dizide Zeynep karakterine hayat veriyor. Oyuncunun hayatı hakkında bilgiler merak konusu oldu. Peki O Kız dizisi Zeynep kimdir? Dilin Döğer kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte Dilin Döğer hayatı ve biyografisi...

O KIZ ZEYNEP KİMDİR?

20'li yaşlarda olan Zeynep, hayatı maddi imkansızlıklar ve ağır sorumluluklarla dolu olan, kendi dünyasında kendi halinde yaşayan sıradan bir genç kızdır. Kısıtlı ve sıkıcı hayatında tek bir sıra dışı durum vardır; babası. Zeynep, ters giden bir doğum nedeniyle 5 yaş zekasına sahip olan babasına annelik yapmaktadır. 

DİLİN DÖĞER KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Dilin Döğer, 22 Şubat 1995'te Diyarbakır'da dünyaya geldi. İlköğrenimini Mersin'de tamamlayan Döğer, daha sonra ailesi ile birlikte Ankara'ya yerleşti. Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dilbilimi Bölümü'nden mezun oldu.

Üniversitede okuduğu sırada oyunculuk yapmaya karar veren Döğer, dans, resim, bale, müzik, opera ve şan eğitimleri aldı. Televizyon kariyerine 2021 yılında "Ex Aşkım" dizisiyle başladı. 

Şimdilerde ise Kanal D'nin O Kız dizisinde Zeynep karakterini canlandırıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!