banner2

Nia DaCosta imzalı 'Candyman'den yeni fragman!

Yönetmenliğini Nia DaCosta'nın yaptığı, yapımcılığını ve senaryosunu Jordan Peele'ın üstlendiği Candyman yeniden çevriminden yeni fragman izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Sinema / Dizi 24.06.2021, 15:40
Abone ol
Nia DaCosta imzalı 'Candyman'den yeni fragman!

Nia DaCosta'nın birçok kez ertelenen Candyman yeniden çevrim filminden fragman geldi. Yeni görüntüler, korku filminin hikayesi hakkında izleyiciye yeni bilgiler sunuyor.

Filmin yapımcılığını En İyi Orijinal Senaryo dalında Oscar kazanan 'Get Out' ve 'Us' filmlerine imza atan Jordan Peele üstleniyor. Peele aynı zamanda Win Rosenfeld ile birlikte senaryoyu da kaleme aldı.

Yeniden çevrim Candyman, izleyiciyi hikayenin başladığı yer olan Cabrini Green bölgesine götürüyor. Film, 1992 yapımı slasher filmin "manevi devamı" olarak tanımlanıyor.

Yahya Abdul-Mateen II, Candyman'in hikayesi ortaya çıktıktan sonra gerçekliğe inancını kaybetmeye başlayan bir sanatçıyı canlandırıyor. Orijinal korku filminde ayna karşısında beş kez adı söylendiğinde Candyman ortaya çıkıyor ve onu çağıranı öldürüyordu. Fragmana bakılırsa yeniden çevrimde de aynı şekilde işleyecek.

Kadroda Abdul-Mateen'e Nathan Stewart-Jarrett, Teyonah Parris, Colman Domingo, Tony Todd ve Vanessa Estelle Williams eşlik ediyor.

Filmin başlangıçta 12 Haziran 2020'de gösterime girmesi planlanıyordu ancak pandemi nedeniyle ertelendi. Film Türkiye'de 27 Ağustos 2021'de sinemalarda olacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!