banner2

Netflix The Office konusu nedir, oyuncuları kim? The Office dizisi kaç sezon?

Netflix dizisi olan The Office, konusu ve espirileriyle izleyicisi tarafından çok beğenildi. Bunun üzerine internette 'Netflix The Office konusu nedir, oyuncuları kim? The Office dizisi kaç sezon?' aramaları yapılmaya başlandı. Peki Netflix The Office konusu nedir, oyuncuları kim? The Office dizisi kaç sezon?

Sinema / Dizi 02.03.2022, 17:11 03.03.2022, 17:38
Abone ol
Netflix The Office konusu nedir, oyuncuları kim? The Office dizisi kaç sezon?

The Office dizisi Amerikan komedisi türünde izleyicilerini kendine bağlayan bir Netflix dizisidir. The Office dizisi internette 'Netflix The Office konusu nedir, oyuncuları kim? The Office dizisi kaç sezon?' diye aranmaya başladı. Peki Netflix The Office konusu nedir, oyuncuları kim? The Office dizisi kaç sezon?

THE OFFICE KONUSU NEDİR?

The Office, Dunder-Mifflin Kağıt Şirketi'nin Scranton şubesinin çalışanlarını anlatıyor. Ofis çalışanları her gün değişik kişilikli patronlarına katlanmaya çalışıyor. Patronlarının yanında çalışanlarının da çok normal olduğu olarak söylenemez.

The Office dizisinin her bölümünde şirkettekilerin her sene rutin yaptıkları veya başlarına gelen değişik olayları anlatılır. Dizi kısa kısa anekdotlar şeklinde ilerlese de ofiste ilişkilerin nasıl ilerlediği ve bazı önemli olaylar sezonlar boyu anlatılır. Bunların hepsi ofistekilerin de haberdar olduğu kameralar tarafından kaydedilir ve küçük röportajlarla herkesin fikirleri izleyiciye aktarılır. Diziyi diğer sitcomlardan ayıran bu aktarım şekli izlemeyi daha da eğlenceli bir hale getirir.

THE OFFICE OYUNCULARI KİM?

The Office dizisinin başrol kadrosunda Steve Carell, Rainn Wilson, John Krasinski, Jenna Fischer, B.J. Novak gibi isimler bulunuyor. Dizinin yapımcılığını ise Ricky Gervais, Stephen Merchant ve Greg Daniels yapıyor. Her bölümü 22-28 dakika aralığında olan dizinin açılış şarkısını ise tanınan müzisyen Jay Ferguson yaptı.

THE OFFICE DİZİSİ KAÇ SEZON?

The Office dizisi 9 sezondan oluşan uzun soluklu bir dizidir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!