Netflix The Longest Night dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? The Longest Night dizisi ne zaman başlıyor?

Netflix'in İspanyol yapımı yeni mini dizisi The Longest Night'tan fragman yayınlandı. Bir hapishanede bir geceyi anlatan diziyle ilgili bilgiler merak ediliyor. Peki Netflix Netflix The Longest Night dizisi konusu ne, oyuncuları kimler?

Sinema / Dizi 23.06.2022, 16:07 23.06.2022, 16:36
Abone ol
Netflix The Longest Night dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? The Longest Night dizisi ne zaman başlıyor?

Netflix, The Longest Night dizisiyle İspanyol yapımlarına bir yenisini daha ekliyor. Platform, The Longest Night dizisinin geçtiğimiz günlerde yayın tarihini duyurmuştu. Şimdi ise resmi fragman paylaşıldı. Peki The Longest Night dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? The Longest Night dizisi ne zaman? Detaylar haberimizde...

THE LONGEST NİGHT KONUSU

Dizi, bir grup silahlı adamın hapisteki bir seri katili çıkarmayı amaçladığı, ancak cezaevi müdürünün direnişiyle karşılaştığı bir psikiyatri hapishanesine odaklanıyor. Sadece bir geceyi anlatacak olan dizide silahlı grup, Simon Lago isimli bir seri katilin serbest bırakılması için Monte Baruca hapishanesini işgal edecek ve dış dünya ile iletişimi kesecek.

THE LONGEST NİGHT OYUNCULARI

The Longest Night'ın oyuncu kadrosunda Alberto Ammann'ın yanı sıra Barbara Goenaga, Luis Callejo, Jose Luis Garcia Perez, Roberto Alamo, Daniel Albaladejo, Cecilia Freire, Sabela Aran, Laia Manzanares ve Xabier Deive yer alıyor.

THE LONGEST NİGHT YAYIN TARİHİ

6 bölümden oluşacak olan mini dizi, 8 Temmuz'da Netflix'te olacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!