banner2

Netflix The Gray Man filmi konusu ne, oyuncuları kimler? The Gray Man ne zaman çıkacak?

Netflix, başrollerinde Chris Evans ve Ryan Gosling'in yer aldığı The Gray Man filminden fragman yayınladı. Pandemi nedeniyle bir süre ertelenen filmin yayın tarihi de belli oldu. Peki The Gray Man konusu ne, oyuncuları kimler? The Gray Man ne zaman yayınlanacak?

Sinema / Dizi 16.06.2022, 13:32 16.06.2022, 15:53
Abone ol
Netflix The Gray Man filmi konusu ne, oyuncuları kimler? The Gray Man ne zaman çıkacak?

Koronavirüs nedeniyle bir süre yapımı ertelenen The Gray Man nihayet izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Ryan Gosling ve Chris Evans'ın yer aldığı Netflix filmi The Gray Man'den karakter posterleri yayınlandı. Peki The Gray Man konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var? The Gray Man ne zaman yayınlanacak?

THE GRAY MAN KONUSU

Mark Greaney’in 2009 yılında yayımlanan ilk romanından uyarlanan The Gray Man, eski CIA ajanı Court Gentry'yi konu alıyor. Yaşayan bir efsaneye dönüşmek üzere olan Gentry, üstlerinin verdiği bir kararla avlanan durumuna düşer. Gentry'nin kendisine kurulan bu komployu ortaya çıkarması çok uzun sürmeyecektir. Her şeye rağmen müşterisini kurtarmaya çalışan Gentry, aynı zamanda ailesinin de güvende olmasını sağlamak zorundadır.

THE GRAY MAN OYUNCULARI

Russo Kardeşler'in yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Mark Greaney ile Joe Russo'nun kaleme aldığı filmde Ryan Gosling Gentry'yi, Chris Evans ise Lloyd Hansen'ı oynayacak. Filmin kadrosunda Ana de Armas, Julia Butters, Rege-Jean Page, Dhanush, Jessica Henwick, Wagner Moura, Michael Gandolfini, Aishwarya Sonar, Alfre Woodard, Callan Mulvey gibi isimler de bulunuyor.

THE GRAY MAN NE ZAMAN?

Casus gerilimi türündeki The Gray Man, 22 Temmuz'da Netflix'te olacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!