banner2

Netflix'ten gizem ve korku dolu bir dizi daha! 1899'dan yeni fragman yayınlandı

Dark'ın yaratıcıları tarafından hazırlanan Netflix dizisi 1899'dan yeni bir fragman daha yayınlandı. Dizi, Kasım ayında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Sinema / Dizi 24.10.2022, 22:05 24.10.2022, 22:28
Abone ol
Netflix'ten gizem ve korku dolu bir dizi daha! 1899'dan yeni fragman yayınlandı

Netflix'in gizem/korku türündeki sevilen projesi Dark'ın yaratıcılarından yeni bir proje geliyor. Jantje Friese ve Baran bo Odar imzalı 1899'dan ilk uzun soluklu fragman yayınlandı. Fragman, gizemli hikayeden verdiği ipuçlarıyla sosyal medyada ilgi gördü.

Netflix'in resmi özetine göre; 1899, Atlantik Okyanusu'nun tehlikeli sularında yolculuğa çıkan Kerberos adlı gemideki göçmenlerin yaşadığı tuhaf olayları anlatıyor. Londra'dan New York'a doğru yelken açan Kerberos'un yolcuları, bir anda kendilerini içinden çıkılmaz bir durumun ortasında buluyor.

HAYATLARININ EN BÜYÜK GİZEMİYLE KARŞILAŞACAKLAR

Oyuncu kadrosunda Alexandre Willaume, Aneurin Barnard, Anton Lesser, Lucas Lynggaard Tønnesen, Mathilde Ollivier, Clara Rosager, Miguel Bernardeau, Richard Hope ve Jonas Bloquet gibi isimlerin yer aldığı dizi heyecanla bekleniyor. 

Netflix, 1899'un resmi tanıtımı için şu ifadeleri kullandı:

"Atlantik Okyanusu’nun uçsuz bucaksız ve tehlikeli sularında bir yolculuğa çıkan Kerberos adlı geminin yolcuları, hayatlarının en büyük gizemiyle karşılaşmak üzeredir. Dark’ın yaratıcılarının imzasını taşıyan yeni dizi 1899’a kendinizi kaptırmaya hazır olun."

1899, 17 Kasım'da platforma eklenecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!