banner2

Netflix Last Call for Istanbul dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Last Call for Istanbul ne zaman yayınlanacak?

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'in başrollerinde bir araya geldiği Last Call for Istanbul dizisinin konusu, oyuncu kadrosu, yayın tarihi gibi detaylar merak ediliyor. Peki Netflix Last Call for Istanbul dizisi konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var? Last Call for Istanbul ne zaman?

Sinema / Dizi 06.11.2022, 01:10 06.11.2022, 01:29
Abone ol
Netflix Last Call for Istanbul dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Last Call for Istanbul ne zaman yayınlanacak?

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'u 12 yılın ardından bir araya getiren Netflix yapımı Last Call for Istanbul izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Çekimleri New York ve Türkiye'de yapılan filmin detayları araştırılıyor. Peki Last Call for Istanbul konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var? Last Call for Istanbul ne zaman yayınlanacak? İşte merak edilenler...

LAST CALL FOR ISTANBUL KONUSU

Netflix'in film için yayınladığı resmi özet şöyle: New York, aşk ve ikinci şanslara dair bir hikâye... New York havalimanında bavulu bir başkası ile karışan Serin’in yolu Mehmet ile kesişir. Kayıp valizin peşine düşen iki yabancı New York’ta aşk, evlilik ve sadakat üzerine bir keşfe çıkarlar.

LAST CALL FOR ISTANBUL OYUNCULARI

OGM Pictures'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Gönenç Uyanık'ın oturduğu Last Call for Istanbul'un başrollerini Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosuyla ilgili detaylar henüz bilinmiyor.

LAST CALL FOR ISTANBUL NE ZAMAN?

Filmin yayın tarihine ilişkin resmi bir açıklama yapılmadı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!