banner2

Netflix Güneşin Karanlığında dizisi konusu ne, oyuncuları kimler?

Netflix, hukuk draması Güneşin Karanlığında dizisini izleyicilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Mayıs ayında gösterime girecek olan Güneşin Karanlığında dizisiyle ilgili detaylar merak konusu oldu. Netflix Güneşin Karanlığında dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? İşte ayrıntılar...

Sinema / Dizi 25.04.2022, 15:17 25.04.2022, 15:41
Abone ol
Netflix Güneşin Karanlığında dizisi konusu ne, oyuncuları kimler?

Orijinal ismi The Lincoln Lawyer olan Güneşin Karanlığında dizisi Netflix'te izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Michael Connely'nin çok satan kitap serisine dayanan diziyle ilgili detaylar yoğun şekilde araştırılıyor. Güneşin Karanlığında dizisinin konusu, oyuncu kadrosu, yayın tarihi gibi detaylar merak ediliyor. Peki Güneşin Karanlığında dizisi konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var? Netflix Güneşin Karanlığında - The Lincoln Lawyer dizisiyle ilgili merak edilenler...

GÜNEŞİN KARANLIĞINDA KONUSU

Başarılı bir avukat olan Mickey Haller, eski ortağının öldürülmesinin ardından hukuk firmasını ve sansasyonel bir cinayet davasını üstlenmek zorunda kalır. Şimdiye kadar aldığı en büyük davayı Lincoln Town Car model arabasında çalışarak yürüten Mickey, tahmin ettiğinden daha fazla risk olabileceğini fark eder. 

Dizinin ilk sezonu The Lincoln Lawyer serisinin The Brass Verdict isimli ikinci romanına dayanacak. Kitap serisi daha önce 2011 yılında film olarak uyarlanmıştı. Başrolünü ise Matthew McConaughey üstlenmişti.

GÜNEŞİN KARANLIĞINDA OYUNCULARI

David E. Kelley'in yazar ve yapımcısı olduğu dizinin başrollerinde Manuel Garcia-Rulfo, Neve Campbell, Becki Newton, Angus Sampson, Jaz Raycole, Christopher Gorham, Krista Warner, Jamie McShane, Michael Graziadei gibi isimler yer alıyor. Ted Humphrey senarist, yapımcı ve showrunner olarak görev alıyor.

Güneşin Karanlığında, 13 Mayıs'ta Netflix'te olacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!