banner2

Netflix Extraordinary Attorney Woo dizisi konusu nedir, oyuncuları kim? Netflix Extraordinary Attorney Woo dizisi kaç sezon?

Netflix Extraordinary Attorney Woo dizisi ile gündemde yerini aldı. Netflix, birbirinden farklı pek çok yapımlarla seyircisinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Netflix Extraordinary Attorney Woo dizisi en çok izlenenler arasında bulunuyor. Peki Netflix Extraordinary Attorney Woo dizisi konusu nedir, oyuncuları kim? Netflix Extraordinary Attorney Woo dizisi kaç sezon?

Sinema / Dizi 20.08.2022, 17:46 20.08.2022, 17:52
Abone ol
Netflix Extraordinary Attorney Woo dizisi konusu nedir, oyuncuları kim? Netflix Extraordinary Attorney Woo dizisi kaç sezon?

Netflix film ve dizileriyle sık sık gündeme geliyor. Netflix Extraordinary Attorney Woo dizisi dikkatleri üzerine çekti. Konusuyla merak edilen Netflix Extraordinary Attorney Woo dizisi top 10 içinde 7. sırada yerini aldı. Peki Netflix Extraordinary Attorney Woo dizisi konusu nedir, oyuncuları kim? Netflix Extraordinary Attorney Woo dizisi kaç sezon?

NETFLIX EXTRAORDINARY ATTORNEY WOO DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Zeki Woo Young-woo, büyük bir hukuk firmasındaki yeni avukat ve otizm spektrumundaki bir kadın olarak hem mahkemede hem de dışarıda çeşitli zorluklarla boğuşur.

EXTRAORDINARY ATTORNEY WOO DİZİSİ OYUNCULARI KİM?

Netflix Extraordinary Attorney Woo dizisi oyuncu kadrosu şöyle:

Park Eun-bin
Kang Tae-oh
Kang Ki-young

NETFLIX EXTRAORDINARY ATTORNEY WOO DİZİSİ KAÇ SEZON?

Netflix Extraordinary Attorney Woo dizisi 2022 yılında yayınlanmaya başladı. Adalet konulu diziler türündeki Netflix Extraordinary Attorney Woo, 1 sezon olarak yayınlandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!