banner2

Netflix Emily in Paris konusu nedir, oyuncuları kim? Emily in Paris 3. sezon ne zaman?

Netflix dizisi olan Emily in Paris konusu ve eğlence dolu sahneleriyle izleyicisi tarafından çok beğenildi. Bunun üzerine internette 'Netflix Emily in Paris konusu nedir, oyuncuları kim? Emily in Paris 3. sezon ne zaman?' aramaları yapılmaya başladı. Peki Netflix Emily in Paris konusu nedir, oyuncuları kim? Emily in Paris 3. sezon ne zaman?

Sinema / Dizi 02.03.2022, 12:22 02.03.2022, 17:14
Abone ol
Netflix Emily in Paris konusu nedir, oyuncuları kim? Emily in Paris 3. sezon ne zaman?

Emily in Paris romantik komedi türünde izleyicilerini büyüleyen bir Netflix dizisidir. Başarılı oyunculuklar ve eğlenceli sahneleriyle Emily in Paris dizisi internette aranmaya başladı.  Peki Netflix Emily in Paris konusu nedir, oyuncuları kim? Emily in Paris 3. sezon ne zaman?

NETFLIX EMILY IN PARIS KONUSU NEDİR?

Netflix dizisi olan Emily in Paris konusu, Emily'nin hayatını anlatıyor. Emily, Amerika'da pazarlama yöneticisi olarak çalışan genç ve yetenekli bir kadındır. Emily, bir gün Fransız pazarlama firmasına Amerikan bakış açısını yansıtmak için görevlendirilir. Bu görevinin üzerine Paris'e taşınan başarılı Emily için hayatında yeni bir sayfa açmış olur. Yeni hayata ve başka bir şehre alışmaya çalışan Emily Amerika'da sürdürdüğü hayattan çok farklı bir dünyaya girdiğini kabullenmesi gerekir.

Paris'teki hayatında karşına çıkan yeni insanlara ve iş arkadaşlarına alışmaya çalışırken bir yandan da Amerika'da bıraktığı ailesi, sevdikleri ve ilişkisini doğru şekilde yürütmeye çabalaması kolay olmayacaktır. Emily bu iki şehrin arasında yaşamaya çalışırken beklenmedik maceralara kapısı açılır.

EMILY IN PARIS OYUNCCULARI KİM?

Lily Collins: Emily Cooper
Ashley Park: Mindy Chen
Camille Rezat: Camille
Bruno Gouery: Luke
Lucas Bravo: Gabriel
William Abadie: Antoine Lambert
Yohan Levy: Roman
IsIsaiah Hodges: Grey Space
Roe Hartrampf: Doug

EMILY IN PARIS 3. SEZON NE ZAMAN ÇIKACAK?

Emily in Paris 3. sezonun ne zaman geleceğine dair kesin bir bilgi olmamakla birlikte 3. sezonun gelip gelmeyeceği de belli değil. Netflix tarafından bir açıklamama yapılmamakla beraber dizinin çok fazla sevdalısı bulunmakta. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!