banner2

Netflix Boş Zaman filmi konusu nedir, oyuncuları kim? Netflix Boş Zaman filmi ne zaman yayınlanacak?

Netflix yeni filmi Boş Zaman ile gündemde yerini aldı. Netflix, birbirinden farklı pek çok yapımlarla seyircisinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Netflix, Boş Zaman filmi günler sonra yayınlanacak. Peki Netflix Boş Zaman filmi konusu nedir, oyuncuları kim? Netflix Boş Zaman filmi ne zaman yayınlanacak?

Sinema / Dizi 04.08.2022, 10:40 04.08.2022, 10:47
Abone ol
Netflix Boş Zaman filmi konusu nedir, oyuncuları kim? Netflix Boş Zaman filmi ne zaman yayınlanacak?

Netflix ağustos ayındaki yeni film ve dizileriyle gündemde yerini aldı. Netflix yeni filmi Boş Zaman dikkatleri üzerine çekti. Konusu ve oyuncularıyla merak edilen Netflix Boş Zaman filmi ağustos ayı içinde yayınlanacak. Peki Netflix Boş Zaman filmi konusu nedir, oyuncuları kim? Netflix Boş Zaman filmi ne zaman yayınlanacak?

NETFLIX BOŞ ZAMAN FİLMİ KONUSU NEDİR?

Eşinin ve çocuklarının evde olmamasını fırsat bilen ev erkeği bir baba, yıllar sonra ilk defa kendine vakit ayırmaya karar verir ve eski bir arkadaşıyla yeniden bir araya gelir. Ama ne var ki birlikte geçirdikleri çılgın hafta sonu, hayatını altüst etmek üzeredir. 

NETFLIX BOŞ ZAMAN OYUNCULARI KİM?

Netflix Boş Zaman filmi başrol oyuncuları şöyle: Kevin Hart, Mark Wahlberg ve Regina Hall

NETFLIX BOŞ ZAMAN NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Netflix Boş Zaman filmi 26 Ağustos 2022 tarihinde yayınlanacak. 1 saat 41 dakika süren Netflix Boş Zaman filmi komedi türündedir. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!