banner2

Netflix bombayı patlattı: Squid Game'in 2. sezonu geliyor! Squid Game 2. Sezon ne zaman başlıyor?

Son yılların en çok konuşulan Netflix dizisi Squid Game’in 2. sezonu geliyor. Yayınlandığı dönemde tüm dünyayı kasıp kavuran projeni yeni bölümleri izleyiciyle buluşacak. Dizinin hayranları ise "Squid Game 2. Sezon ne zaman başlıyor?" sorusuna yanıt arıyor.

Sinema / Dizi 13.06.2022, 00:12 13.06.2022, 00:35
Abone ol
Netflix bombayı patlattı: Squid Game'in 2. sezonu geliyor! Squid Game 2. Sezon ne zaman başlıyor?

2021’in ikinci yarısında dijital yayın platformu Netflix’te yayınlanan ve kısa sürede tüm dünyayı etkisi altına almayı başaran Squid Game, ikinci sezonu için hazırlıklar tamamlandı. Peki, Squid Game 2. Sezon ne zaman başlıyor? İşte ayrıntılar.

Son dönemde büyük üye kayıpları yaşayan Netflix, Squid Game’in yeni sezonu ile yeni toparlanma sürecine girmeye çalışıyor.

 Dünyanın en büyük dijital yayın ağından  gelen yeni açıklamada, Squid Game ikinci sezonuna yeşil ışık yakıldığı öğrenildi.

Platformun Twitter adresinden yeni sezonla ilgili bir video yayınlandı.

SQUİD GAME 2. SEZON NE ZAMAN?

2021’in ikinci yarısında yayınlanan ve kısa sürede tüm dünyayı etkisi altına almayı başaran Squid Game, ikinci sezon için çalışmalara başladı.

Netflix'in Twitter adresinden paylaşılan video, "Kırmızı ışık… YEŞİL IŞIK! Kalamar Oyunu resmen 2. Sezon için geri geliyor!" notuyla birlikte paylaşıldı.

Tüm zamanların en başarılı Netflix yapımı olarak tanımlanan dizi için sevindiren haber, yönetmeni Hwang Dong-hyuk’tan geldi.

Netflix’in yayınladığı son açıklamada, Hwang Dong-hyuk’un özel teşekkürü de dahil olmak üzere Squid Game hakkında bazı detaylara yer verildi. Yine de Squid Game ikinci sezonunun ne zaman yayınlanacağı şimdilik belirsiz.

“Squid Game’in ilk sezonunu hayata geçirmek 12 yılımı aldı. Ama Squid Game’in şimdiye kadarki en popüler Netflix dizisi haline gelmesi sadece 12 gün sürdü” ifadelerini kullanan dizinin yönetmeni, Squid Game hikayesinin henüz yeni başladığını söyledi.

Daha önce benzer bir açıklama Netflix’ten de gelmişti. Yayın devi, “Squid Game evreni daha yeni başladı” diyerek daha fazla sezon ve spin off (yan dizi/film) görebileceğimiz müjdesini verdi. Ancak yine de birçok izleyici, ikinci sezona dair beklentisi çok yüksek tutmuyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!