Masumlar Apartmanı, Camdaki Kız, Kırmızı Oda'ya imza atmışlardı... Artık sadece Star'da yayınlanacak

Bu sezon yayınladığı diziler bir bir final yapan Star TV'den büyük bir hamle geldi. Gülseren Budayıcıoğlu ve Onur Güvenatam'ın yapım şirketi OGM Pictures imzalı tüm diziler yalnızca Star TV'de yayınlanacak.

Sinema / Dizi 28.02.2022, 16:09 28.02.2022, 16:26
Abone ol
Masumlar Apartmanı, Camdaki Kız, Kırmızı Oda'ya imza atmışlardı... Artık sadece Star'da yayınlanacak

Star TV bu sezon Annemizi Saklarken, Benim Hayatım, Kaderimin Oyunu gibi dizileri izleyicilerin beğenisine sundu. Bu dizilerden yalnızca Kaderimin Oyunu reyting rekabetinde ayakta kalabildi. Bunun üzerine Star TV'den büyük bir hamle geldi.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre kanal, son yıllarda Camdaki Kız, Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda gibi ses getiren dizilere imza atan OGM Pictures ile anlaşma sağladı. Anlaşmaya göre bundan sonra OGM Pictures'ın çatısı altında üretilen tüm televizyon dizileri yalnızca Star'da izlenebilecek. 

Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adlı eserinden uyarlanan, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünü üstleneceği "Kral Kaybederse" dizisi de yeni sezonda Star'da olacak. Diğer yandan Neslihan Atagül'ün başrolde olduğu "Gece Ucunda" dizisi de satın alındı. Ay Yapım imzalı Hanedan dizisi de yeni sezonda Star'da izleyici karşısına çıkacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!