banner2

MasterChef bomba gibi bir sezonla ekrana geliyor! MasterChef AllStar'da llk yarışmacı belli oldu! Herkes çok şaşıracak

Türk televizyon tarihinin fenomen yarışmalarından biri olan ve yayınlandığı günlerde reytingleri sallayan MasterChef, yeni sezonda bomba gibi bir kadroyla ekran karşısına çıkacak. AllStar formatında düzenlenecek yarışmada, bu zamana kadar yarışan ve iz bırakan yarışmacılar yer alacak. Peki, MasterChef AllStar yarışmasında kimler olacak? İşte o dev liste...

Sinema / Dizi 27.01.2023, 17:04 27.01.2023, 23:03
Abone ol
MasterChef bomba gibi bir sezonla ekrana geliyor! MasterChef AllStar'da llk yarışmacı belli oldu! Herkes çok şaşıracak

Yayınladığı günlerde, zorlu rakiplerini eleyerek reyting rekotmeni olan MasterChef yeni sezonunda bomba gibi bir kadroyla ekranlara dönecek. MasterChef AllStar adında yayınlanacak yeni sezonda, yarışmada daha önce yarışmış ve iz bırakmış yarışmacılar yer alacak. 

Peki, MasterChef AllStar yarışmasında kimler yer alacak? MasterChef Serhat Doğramacı, MasterChef Barbaros Yoloğlu, MasterChef Emre Kaşıkçı AllStar kadrosunda olacak mı? İşte detaylar...

MASTERCHEF ALLSTAR YARIŞMASINDA KİMLER OLACAK?

Yeni sezonda, yarışma tarihinin efsaneleri arasına girmeyi hedefleyen MasterChef, tüm yıldızlarını bir araya toplayacak. MasterChef AllStar kadrosunda, geçmişin şampiyonları ve başarısıyla izleyicileri etkileyen isimler de yer alacak. Peki, MasterChef AllStar kadrosunda kimler var? 

İddialara göre MasterChef AllStar kadrosunda şu isimler yer alacak:

MasterChef'in ilk sezon şampiyonu Uğur Kardaş

MasterChef'in tek kadın şampiyonu Cemre Uyanık

MasterChef 2019 şampiyonu Serhat Doğramacı

MasterChef 5. sezon şampiyonu Emre Kaşıkçı

MasterChef son sezon şampiyonu Metin Yavuz

MasterChef'e Serhat Doğramacı ile birlikte damga vuran Barbaros Yoloğlu MasterChef AllStar kadrosunda olacağı iddia edilen isimler olarak ön plana çıkıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!