banner2

Mahkum dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Mahkum dizisi hangi Güney Kore yapımından uyarlandı?

Fox TV'nin Mahkum dizisi ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Reytinglerde zirveden düşmeyen Mahkum, oyuncu kadrosu ve konusu ile merak uyandırdı. Mahkum dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Mahkum dizisi uyarlama mı? Mahkum hangi yapımdan uyarlandı? İşte diziyle ilgili merak edilenler...

Sinema / Dizi 10.02.2022, 10:28 10.02.2022, 11:21
Abone ol
Mahkum dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Mahkum dizisi hangi Güney Kore yapımından uyarlandı?

Mahkum dizisi bu akşam 9. bölümüyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizi yayınlandığı günden itibaren reytinglerin zirvesindeki yerini korumayı başardı. Mahkum'un konusu, oyuncuları ve hangi diziden uyarlandığı merak ediliyor. Mahkum dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Mahkum hangi diziden uyarlanıyor? İşte merak edilenler...

MAHKUM DİZİSİ KONUSU

Mahkum dizisinin konusu şöyle: İdealist bir cumhuriyet savcısı olan Fırat Bulut bir sabah uyandığında kendini cezaevinde bulur. Hiçbir şey hatırlamayan savcı, eşi ve kızını öldürmekten yargılanıyordur. Hapsedilmesinden önce baktığı son dava, ülkenin önde gelen ailelerinden Yesari'lerin haleflerinden Barış Yesari'nin davasıdır. Kendisine kurulan komployla bir çıkmaza sürüklenen Fırat, masumiyetini kanıtlamak için mücadele eder.

MAHKUM DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Mahkum'un oyuncu kadrosunda Onur Tuna, Melike İpek Yalova, İsmail Hacıoğlu, Hakan Karsak, Hayal Köseoğlu, Anıl İlter, Muharrem Türkseven, Tugay Mercan, Furkan Kalabalık, Burcu Cavrar, Alara Bozbey, Murat Şahan, Gökhan Tercan, Alya Sude Mazak, Nihal Koldaş, İlker Yağız Uysal, Mehmet Ulay, Bülent Düzgünoğlu ve Hakan Salınmış gibi isimler bulunuyor.

MAHKUM DİZİSİ UYARLAMA MI?

Mahkum, Ji Sung, Um Ki-joon, Kwon Yu-ri, Oh Chang-seok ve Uhm Hyun-kyung yer aldığı Güney Kore dizisi Innocent Defendant'tan uyarlanıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!