banner2

Mahkum bu hafta var mı yok mu? Mahkum yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Fox TV'de ekrana gelen Mahkum dizisi her bölümüyle izleyicileri ekrana kilitliyor. Dizinin yeni bölümleri heyecanla bekleniyor. Peki Mahkum bugün var mı yok mu? Mahkum yeni bölüm ne zaman? İşte merak edilenler...

Sinema / Dizi 28.04.2022, 13:21 28.04.2022, 13:34
Abone ol
Mahkum bu hafta var mı yok mu? Mahkum yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Kore yapımı Innocent Defendant isimli diziden uyarlanan Mahkum, ilk bölümünden itibaren adından söz ettirmeyi başardı. Perşembe akşamları evlere konuk olan dizinin yeni bölümleri heyecanla bekleniyor. Peki Mahkum bugün var mı yok mu? Mahkum yeni bölüm ne zaman?

MAHKUM BU HAFTA VAR MI YOK MU?

Başrollerinde Onur Tuna, Seray Kaya, İsmail Hacısalihoğlu, Melike İpek Yalova gibi isimlerin yer aldığı Mahkum dizisinin geçtiğimiz hafta 18. bölümü ekrana geldi. Dizi bu hafta 19. bölümüyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

MAHKUM 19. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yadigar gerçeğiyle baş başa kalan Fırat için zaman daralmaktadır. Elleri kelepçelenmiş götürülürken zamanla yarışır. Yadigar tehdidi firari arkadaşlarına adım adım yaklaşırken her şeyi göze alacağı bir karar vermelidir.

Cemre cinayetinde şüpheli olmaktan kurtulan Barış, Sinyor’un köstebeği Yadigar’ı öğrenince harekete geçer. Onu yakacak ya da kurtaracak her şey artık Sinyor’un elindedir. Oturduğu pazarlık masasında geleceği önüne serilir. Sinyor’un istediğini verip, Büge ve Can’ı alıp başka bir  yerde başka bir hayat kuracaktır.

Kaderi iki adamın pazarlığına kalan Fırat için dönüm noktası gelir. Artık sonsuza kadar ya özgür ya mahkum olacaktır.

MAHKUM YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Mahkum'un 19. bölümü heyecanla bekleniyor. Yeni bölüm 28 Nisan Perşembe akşamı yayınlanacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!