banner2

Leyla ile Mecnun yeni sezon ne zaman? Leyla ile Mecnun kaç sezon olacak, ne zaman final?

Exxen'de yayın hayatına devam eden Leyla ile Mecnun dizisinin yeni sezonu merak konusuydu. Dizinin 4. sezonunun ne zaman yayınlanacağı araştırılıyor. Peki Leyla ile Mecnun yeni sezon ne zaman? Leyla ile Mecnun kaç sezon sürecek? İşte detaylar...

Sinema / Dizi 03.01.2023, 01:23 03.01.2023, 01:39
Abone ol
Leyla ile Mecnun yeni sezon ne zaman? Leyla ile Mecnun kaç sezon olacak, ne zaman final?

2011-2013 yılları arasında TRT1'de yayınlanan ve bir döneme damgasını vuran Leyla ile Mecnun, dijital yayın platformu Exxen'de yeniden ekrana dönmüştü. 8 yıl sonra yeniden hayata geçirilen dizi, ilgiyle izlenmeye devam ediyor. 

Başrollerinde Ali Atay, Deniz Işık, Ahmet Mümtaz Taylan, Serkan Keskin, Osman Sonant, Cengiz Bozkurt ve Köksal Engür'ün yer aldığı dizinin yeni sezonu heyecanla bekleniyordu. Seyirciler Leyla ile Mecnun yeni sezon ne zaman? Leyla ile Mecnun kaç sezon sürecek? sorularına yanıt arıyor. İşte detaylar...

LEYLA İLE MECNUN 4. SEZON NE ZAMAN?

Onur Ünlü'nün yönettiği, Burak Aksak'ın ise senaryosunu kaleme aldığı Leyla ile Mecnun, yeni sezonda da Exxen'de seyirci karşısına çıkacak. Dizinin 4. sezonunun 6 Ocak'ta başlayacağı duyuruldu.

LEYLA İLE MECNUN KAÇ SEZON SÜRECEK?

Dizinin kaç sezon süreceği de merak ediliyor. Birsen Altuntaş'ın haberine göre, oyuncularla yapılan konuşmalara göre dizinin 6 sezon sürmesi planlanıyor.


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!