banner2

LeBron James'li Space Jam 2'den yeni fragman geldi!

Looney Tunes'un sevilen kahramanlarını bir araya getiren Space Jam: A New Legacy'den yeni bir fragman yayınlandı. Başrolde NBA efsanesi LeBron James yer alıyor.

Sinema / Dizi 10.06.2021, 14:47 10.06.2021, 15:16
Abone ol
LeBron James'li Space Jam 2'den yeni fragman geldi!

Warner Bros. vizyona girmesine 1 ay kala Space Jam: A New Legacy filminden yeni bir fragman paylaştı. Yeni fragman, LeBron James ve oğlu Dom'un, sahte bir yapay zekanın yönettiği Serververse'de kapana kısılmış olduğunu gösteriyor. James, ailesini kurtarmak için yapay zeka Al'ın Goon Squad'ına karşı oyunda Looney Tunes karakterleri ile birlikte çalışıyor.

Film, James'in oğlu Dom ile bağlantı kurmaya çalışmasına odaklanıyor. Dom, bir video oyun geliştiricisi olmayı hedeflemektedir. Onun bu becerileri, Al-G Rhythm adlı yapay zekanın dikkatini çeker ve baba oğul ikilisi Al tarafından yönetilen sanal bir gerçekliğe hapsolur. LeBron James, hapsedildiği dünyadan kurtulabilmek için Looney Tunes ile bir araya gelerek AI-G'nin Goon Squad adlı sanal takımına karşı bir basketbol maçına çıkar.

Filmin yönetmenliğini Malcolm D. Lee üstlenirken, senaryoyu ise Tony Rettenmaier, Juel Taylor, Keenan Coogler ve Terence Nance yazdı.

Oyuncu kadrosunda James'e eşlik eden isimler arasında Don Cheadle, Kris Davis, Cedric Joe, Sonequa Martin-Green, Jeff Bergman ve Eric Bauza yer alıyor.

Film, 16 Temmuz 2021'de sinemalarda gösterime girecek.  

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!