banner2

Lavanta konağı ne zaman başlıyor, konusu ne? oyuncu kadrosunda kimler var?

Star Tv'nin merak edilen dizisi Lavanta Konağı izleyiciler ve dizi severler dizinin içeriği hakkında bilgi toplamaya başladı. Peki Lavanta konağı ne zaman başlıyor, konusu ne? oyuncu kadrosunda kimler var? işte detaylar..

Sinema / Dizi 30.01.2023, 18:10 30.01.2023, 18:19
Abone ol
Lavanta konağı ne zaman başlıyor, konusu ne? oyuncu kadrosunda kimler var?

Ebru Şahin ve Birkan Sokullu'nun başrollerini paylaştığı Lavanta Konağı se oyuncu kadrosu ve dizinim içeriği seyirciler tarafından merak edilmeye başladnı detaylar haberimizde..

LAVANTA KONAĞI NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Star TV ekranlarında ocak 2023 de izleyicisi karşısına çıkacak Lavanta Konağı henüz kesin tarih açıklanmadı detaylar geldikçe haberimizde yer alacaktır.

LAVANTA KONAĞI KONUSU NE?

Oyuncu Ebru Şahin ve Birkan Sokullu'nun başrolünü paylaştığı "Kod adı Ab-ı Hayat" dizisinin ve Şahin'in hayat vereceği karakterin ismi değişti.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Ebru Şahin “Destan” dizisinin ardından OGM Pictures’la el sıkışmıştı. Önce Çağatay Ulusoy’a “Centilmen” isimli Netflix filminde başrol oynayan Şahin, daha sonra da Hilal Saral’ın kod adı “Ab-ı Hayat” olan dizisinin başrol kadın yıldızı olmuştu. Geçen hafta çekimler Birkan Sokullu ve Necip Memili’li sahnelerle başladı. Bu arada dizinin adı değişti ve ilk adı olan “Lavanta Konağı” oldu.

LAVANTA KONAĞI OYUNCULARI KİMLER?

Güçlü bir hikaye ile seyirci karşısına çıkacak olan yapımın başrollerini Birkan Sokullu ve Ebru Şahin paylaşıyor. Dizide usta oyuncu Hümeyra, Sadakatsiz dizisiyle beğeni toplayan Gözde Seda Altuner ve Ayşegül Cengiz de yer alıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!