La Casa De Papel Tokyo öldü mü?

La Casa De Papel 3 Eylül'de yayınladı. La Casa De Papel'in yeni sezonunda neler oldu? Tokyo öldü mü? La Casa De Papel'in yeni bölümleri ne zaman gelecek?

Sinema / Dizi 08.09.2021, 23:12 08.09.2021, 23:59
Abone ol
La Casa De Papel Tokyo öldü mü?

Türkiye'de binlerce izleyicisi bulunan La Casa De Papel'in dünyada da seveni oldukça fazla. La Casa De Papel'in 3 Eylül'de yayınlanan yeni sezonu ilgiyle karşılandı ve yayınlandığı ilk günden itibaren Netflix'te ilk sıraya oturdu. Verilen zorlu ve anlık kararlar, iletişim kopuklukları ve aksilikler izleyiciyi adeta heyecan fırtınasına sürükledi. Dizinin sevenleri yeni bölümleri bitirir bitirmez ''La Casa De Papel'in yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak? La Casa De Papel'in yeni bölümlerinde neler oldu, Tokyo öldü mü?'' sorularını sormaya başladı. Sizler için tüm bu soruların cevaplarını derledik. İşte detaylar...

LA CASA DE PAPEL'İN YENİ SEZONUNDA NELER OLDU?

Ekibin beyni Profesör ile birlikte ekip, kendilerine doğru gelen ordu tehlikesinin üstesinden gelebilmek adına büyük bir mücadeleye başladı. Profesör'ün beklenmedik şekilde etkisiz hale getirilmesinin ardından Raquel komutasında bankada örgütlenen ekibin kaybedecek zamanı yoktu. Yapılabilecek en kısa sürede altınların eritilmesi ve bankadan çıkılması gerekmekteydi. Yaşanan birçok aksilik karşısında ekip zorluklarla birlikte zaman zaman sekteye uğrasa da en ufak bir şüpheye mahal vermeden her zorluğu aşmanın yollarını bir şekilde buldu. Ancak bu kez Profesör'ün saf dışı kalması nedeniyle ekip bibirinden koptu ve büyük zarar gördü. Önce rehineler kendi aralarında bir plan yaptı ve isyan çıkartarak aldıkları silahlarla ekibe karşı savaş açtı. Ardından da ordunun seçilmiş ekibi bankaya girdi ve ekibe karşı savaş açtıktan sonra geliştirdikler taktikle ekibi farklı alanlarda hapsetti.

TOKYO ÖLDÜ MÜ?

Askerlerin açtığı savaşın devam ettiği mutfakta kalan Denver, Denver'ın platonik aşığı Manila ve Tokyo bu savaşta direnmeye başladı. Bu sırada askerlerin düzenlediği şaşırtma taktiği Tokyo'yu kurşunların hedefi haline getirdi. Tokyo, tuzağa düştü ve kilere yönlenip iki kişiyi vurdu. Ancak plan bitmemişti, Tokyo kilerden dönerken keskin nişancılar tarafından vuruldu. Tokyo çok fazla mermi aldı ve hareketi kısıtlandı. Denver Tokyo'yu hayatta tutmayı başarsa da Manila ile birlikte kurtuluş için tek çare olan asansör boşluğundan kaçması gerekiyordu. Yaralı olan Tokyo onlarla gelemedi. Ekip arkadaşları onu her ne kadar bırakmak istemese de gitmek zorundaydı. O, sonuna kadar karşı koyduğu askerler mutfağa ulaştığında bile dimdik bir duruş sergiledi. Bu sırada Rio alt kattan matkapla deldiği duvardan Tokyo'yu kaçırmak istese de başarılı olamadı. Duvardaki delik bir insanın geçemeyeceği kadar küçüktü ve zaman yoktu. Yediği kurşunlardan sonra yere yığılı şekilde kalan Tokyo'nun üzerinde cephnanelik gibi bir bomba kümesi vardı. Gandia tam son kurşunu sıkmaya geldiğinde Tokyo son gücüyle bombaları patlattı. İşte bu bölümün sonu izleyiciler için böylece hüzünlü bir hal aldı. Tokyo'nun yeni sezonda hayatta kalma şansı yok gibi görünüyor.

LA CASA DE PAPEL'İN YENİ BÖLÜMLERİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

La Casa De Papel'in beşinci sezonunun 5 bölümlük 1. kısmı 3 Eylül'de yayınlandı. Sevilen dizinin kalan yeni bölümleri 3 Aralık'ta yayınlanacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!