La Casa de Papel Kore'de İstanbul karakteri olacak mı? Netflix La Casa de Papel Kore ilk frangmanı yayınlandı!

Netflix La Casa de Papel Kore, dizisi merakla beklenen ilk fragmanı yayımlandı. Heyecanlandıran fragman sonrasında vatandaşlar internette La Casa de Papel Kore'de İstanbul karakteri olacak mı diye merak edildi. Peki La Casa de Papel Kore'de İstanbul karakteri olacak mı? Netflix La Casa de Papel Kore ilk fragmanı yayınlandı!

Sinema / Dizi 20.05.2022, 17:03 20.05.2022, 17:29
Abone ol
La Casa de Papel Kore'de İstanbul karakteri olacak mı? Netflix La Casa de Papel Kore ilk frangmanı yayınlandı!

La Casa de Papel Kore, geçtiğimiz aylarda haberi verilmişti. Bugün ilk fragmanı yayımlanan La Casa de Papel Kore, büyük ses getirdi. İzleyenleri heyecanlandıran La Casa de Papel Kore dizisi karakterlerini kimin oynayacağı merak edildi. Peki La Casa de Papel Kore'de İstanbul karakteri olacak mı? Netflix La Casa de Papel Kore ilk frangmanı yayınlandı!

LA CASA DE PAPEL KORE'DE İSTANBUL KARAKTERİ OLACAK MI?

Netflix La Casa de Papel Kore dizisi konusu gizemli Profesör yakında birleşecek Kore'nin yeni basılan paralarını çalmak için Kuzey ve Güney Kore'den bir grup yetenekli hırsızı etrafında toplar. Dizide oynayacak roller ve oyuncular belirlendi.

La Casa de Papel Kore'de İstanbul karakteri olacak mı diye merak edilirken kadroda İstanbul karakterinin olmadığı göründü. Dizide karakterler şöyle:

Park Hae-soo Berlin

Jeon Jong-seo Tokyo

Lee Hyun-woo Rio

Yoo Ji-tae Professor

Lee Si-woo Ann

Kim Ji-hoon Helsinki

Yoon-jin Kim Seon Woo-jin

Jang Yoon-ju Nairobi

Lee Joo-bin Yoon Mi-seon Captain Cha Moo-hyuk

Won-jong Lee Moscow

Park Myung-hoon Cho Yeong-min

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!