La Casa de Papel 1. sezon 1. bölüm izle Dizipal

İspanya yapımı fenomen dizi La Casa de Papel'in Kore versiyonu olan La Casa de Papel Kore, 24 Haziran itibarıyla Netflix'te yayınlandı. La Casa de Papel Kore 1. sezon 1. bölüm full izle... La Casa de Papel 1. sezon 1. bölüm izle Dizipal..

Sinema / Dizi 24.06.2022, 11:41 24.06.2022, 12:38
Abone ol
La Casa de Papel 1. sezon 1. bölüm izle Dizipal

La Casa de Papel Kore için heyecanlı bekleyiş son buldu. Geçtiğimiz haftalarda fragmanı yayınlanan ve büyük ilgi gören dizi 24 Haziran itibarıyla Netflix kütüphanesine eklendi. İspanya yapımı fenomen dizinin uyarlaması olan La Casa de Papel'de de Alex Pina'nın imzası bulunuyor. La Casa de Papel 1. sezon 1. bölüm izle Dizipal

LA CASA DE PAPEL KORE 1. SEZON 1. BÖLÜM FULL İZLE

"Bir suç dünyayı değiştirebilir" İnanılmaz bir soyguna yeni ve cesur bir yaklaşım…" sloganıyla duyurulan yeni versiyon için "4 trilyon won ortak para. Sınırların kaldırıldığı bir ülkede sınır tanımayan bir soygun. 'Bir suç dünyayı değiştirebilir.' Yüzyılın suçuna tanıklık edin." ifadeleri kullanılmıştı.

La Casa de Papel Kore oyuncu kadrosunda Yoo Ji-Tae, Park Hae-Soo, Lee Won Jong, Kim Ji-Hun, Jang Yoon-Ju, Park Jung-Woo, Lee Kyu-Ho, Lee Kyu-Ho yer alıyor.

La Casa de Papel: Kore 1. sezon 1. bölüm izle

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!