Kuruluş Osman bu akşam var mı? Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman?

ATV'de yayınlanan Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümleri merakla bekleniyor. Her bölümü heyecanla izlenen dizinin 93. bölümü araştırılıyor. Dizi geçtiğimiz hafta yayınlanmamıştı. Peki Kuruluş Osman bu hafta var mı yok mu? Kuruluş Osman 93. bölüm ne zaman? İşte detaylar...

Sinema / Dizi 11.05.2022, 11:58 11.05.2022, 14:00
Abone ol
Kuruluş Osman bu akşam var mı? Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman?

Bozdağ Film imzalı Kuruluş Osman, Çarşamba akşamlarına damgasını vuruyor. Metin Günay'ın yönettiği, Mehmet Bozdağ'ın senaryosunu kaleme aldığı Kuruluş Osman, reyting rekorları kırıyor. Önceki hafta 92. bölümüyle izleyici karşısına çıkan dizinin geçtiğimiz hafta 93. bölümünün yayınlanması bekleniyordu. Ancak bayram haftası olması nedeniyle Kuruluş Osman dizisi de bir hafta ara verdi. Peki Kuruluş Osman bu akşam var mı 11 Mayıs? 

KURULUŞ OSMAN BU AKŞAM VAR MI?

Kuruluş Osman'ın 93. bölümü 11 Mayıs Çarşamba akşamı saat 20.00'de ATV'de izleyici ile buluşacak.

Osman Bey, Kayılar ve himayesi altındaki diğer Türk Boylarıyla İnegöl'ü kuşattığı sırada obadakiler Holofira'yı uğurlar. Ancak Usta Arius'un askerleri Holofira'yı kaçırır. Malhun ve Bala Hatun, Bacıyanlar ile birlikte fütühat yolundayken Orhan ve Holofira'nın tehlikede olduğu haberini alırlar. Malhun ve Bala Hatun, Orhan'ı ve Holofira'yı kurtarabilecekler mi?

Nikola'nın tüm hamleleri boşa çıkmıştır fakat asla yılmaz. Son olarak Osman Bey'in ordugahını dağıtıp, elinde savaşacağı hiçbir sey bırakmamayı planlar. 

Osman Bey'in, yeğeni Aktemur bu bilgiyi Osman Bey'e ulaştırmak ister. Aktemur haberi ulaştırabilecek midir? Osman Bey, bütün engellere rağmen İnegöl surlarını aşıp fethedebilecek midir?

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!