banner2

Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman, hangi kanalda yayınlanacak? Kurtlar Vadisi Kaos oyuncuları belli oldu mu?

Kurtlar Vadisi'nin efsane oyuncularından Necati Şaşmaz, geçtiğimiz günlerde efsane dizinin tekrardan ekranlara geri döneceğini belirtmişti. Bu açıklama sonrasında akıllara, Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman, hangi kanalda yayınlanacak? Kurtlar Vadisi Kaos oyuncuları belli oldu mu? soruları geldi. İşte merak edilenler...

Sinema / Dizi 20.01.2023, 18:04 20.01.2023, 18:36
Abone ol
Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman, hangi kanalda yayınlanacak? Kurtlar Vadisi Kaos oyuncuları belli oldu mu?

Türk televizyon tarihinin belki de en iyi dizisi olan 'Kurtlar Vadisi' dizisinde hayata geçirdiği 'Polat Alemdar' karakteriyle hafızalarda yer edinen ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, geçtiğimiz aylarda TRT Müzik'te milyonları heyecanlandıran bir haber duyurmuştu. Ocak ayında Kurtlar Vadisi'nin ekranlara geri döneceğini belirtmesi sonrasında reyting rekorları kıran dizinin yeni hali ile tekrardan ekranlarda yer alacağını düşünenler internette, Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman, hangi kanalda yayınlanacak? Kurtlar Vadisi Kaos oyuncuları belli oldu mu? sorularını arıyorlar. İşte merak edilenler...

KURTLAR VADİSİ KAOS NE ZAMAN, HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Kurtlar Vadisi Kaos'un Türkiye'de Haziran ayında kullanıma açılan ve Haziran ayından beridir abone sayılarındaki yükseliş ile öne çıkan ABD merkezli online dizi ve film platformu Disney Plus'ta izleyiciyle buluşacak. 

Bonus bilgi: Çekimlerin ve setten ilk görüntülerin 12 günden az bir süre içerisinden paylaşılacağı söyleniyor.

KURTLAR VADİSİ KAOS OYUNCULARI BELLİ OLDU MU?

Bu müjdeli haber sonrasında akıllara hangi oyuncuların oynayacağı geldi. Bu soru merak konusu olurken Kenan İmirzalıoğlu, Kurtlar Vadisi'nde rol alabileceğini belirterek 'Doğru projeye tabii ekranlarda olacağız' diye açıklamada bulunmuştu.

'Dağ' filminde canlandırdığı karakter ile hafızalarda yer edinen Çağlar Ertuğrul'un Kurtlar Vadisi'nin yeni dizisinde yer alacağı öne sürülmüştü. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!