banner2

Kurtlar Vadisi hayırlısı olsun! İnsanlar istiyor, seviyor projeyi! Kurtlar Vadisi yeni bölüm başlayacak mı?

Türk dizi tarihine adını altın harflerle yazdıran Kurtlar Vadisi dizisi ekranlara veda etmiş ve yeni bölümlerin çekilmesi heyecanla bekleniyordu. Dizinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz bir programda yaptığı açıklamada "Yeni yılla birlikte Kurtlar Vadisi için çalışmalara başlayacağız." demişti.

Sinema / Dizi 27.09.2023, 15:09
Abone ol
Kurtlar Vadisi hayırlısı olsun! İnsanlar istiyor, seviyor projeyi! Kurtlar Vadisi yeni bölüm başlayacak mı?

Bir döneme damgasını vuran Kurtlar Vadisi dizisi yeni bölümüyle heyecanla bekleniyor. İlk bölümleri 15 Ocak 2003 tarihinde Show TV'de "Bu bir mafya dizisidir" sloganıyla yayımlanmaya başlanan dizi yıllarca ekranların en çok izlenen yapımı olmayı başardı. Kurtlar Vadisi dizisi yüzlerce bölüm sonra 10. sezonda 16 Haziran 2016 tarihinde yayımlanan 300. bölümü ile final yaparak ekranlara veda etti. Kurtlar Vadisi tutkunlarını heyecanlandıran açıklama geldi. 

KURTLAR VADİSİ AÇIKLAMASI: HAYIRLI OLSUN

Kurtlar Vadisi'nde Cahit karakterini canlandıran genç oyuncu Cahit Kayaoğlu Kurtlar Vadisi dizisinin geleceği hakkında gelen soruları yanıtladı. Cahit Kayaoğlu "Kurtlar Vadisi ekrana geri dönüyor mu" "Kadroda siz de olacak mısınız? sorusunu yanıtladı. Kayaoğlu  "Henüz kesin bir durum yok, bana gelen bir şey de yok. İnsanlar istiyor, seviyor projeyi. Ben de isterim tabii ki de bakalım hayırlısı olsun" dedi. 

NECATİ ŞAŞMAZ YENİ BÖLÜMLERİN ÇIKACAĞINI AÇIKLAMIŞTI

Dizide Polat Alemdar karakterini oynayan başrol oyuncusu Necati Şaşmaz Şubat 2022'de dizinin yeni bölümlerinin ekranlara geleceğini açıklamıştı. Şaşmaz  "Yeni yılla birlikte Kurtlar Vadisi için çalışmalara başlayacağız. Şu anda hazırlık içerisindeyim. Sanırım Ocak ayını görürüz başlamak için. 397 bölüm oynadım, ömrümün 20 yılı bununla geçti. Değerli ancak çok yorucu bir işti. 'Bir ara verelim' diye düşünmüştük. Artık tekrar istenmeye başladı dizi. Nasipse olacak" demişti. Şaşmaz'ın açıklamasının üzerinden aylar geçti ancak Kurtlar Vadisi yeni bölümlere dair detay henüz gelmedi. 

NECATİ ŞAŞMAZ YENİ BÖLÜM ÇIKACAK MI?

Dizinin yeni bölümleriyle ilgili şu anda bir çalışma olmadığı öğrenildi. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!