banner2

Kurtlar Vadisi Donanma! 18 yıl önceki sahne dikkat çekti, zarfta bakın kimin ismi yazıyor

2003-2005 yılları arası ekrana gelen Kurtlar Vadisi dizisi zaman zaman dizideki olayların gerçek olduğu iddialarıyla gündeme geliyor. Dizi, sosyal medyada paylaşılan yeni bir sahne ile konuşuluyor.

Sinema / Dizi 05.08.2022, 22:38 05.08.2022, 23:34
Abone ol
Kurtlar Vadisi Donanma! 18 yıl önceki sahne dikkat çekti, zarfta bakın kimin ismi yazıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında toplanan Yüksek Askeri Şura Toplantısı sonrası YAŞ kararları açıklandı. Genel Kurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler'in görev süresi bir yıl uzatılırken, Ercüment Tatlıoğlu Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na getirildi.

O DETAY YILLAR SONRA ORTAYA ÇIKTI

Açıklanan kararın ardından sosyal medyada Kurtlar Vadisi dizisinden ilginç bir sahne paylaşıldı. Twitter'da Kurtlar Vadisi ile ilgili paylaşımlar yapan bir hesap, diziden bir sahneyi paylaşarak "Kurtlar Vadisi'nin 18 sene önceki bir bölümünde birkaç saniyeliğine gözüken zarf. Sol tarafta Ercüment Tatlıoğlu yazıyor." ifadelerini kullandı.

Fotoğrafta zarfın sol tarafında Ercüment Tatlıoğlu yazdığı görülüyor. 

Paylaşıma çok sayıda sosyal medya kullanıcısından ve dizinin hayranlarından yorum geldi. "Bir diziden daha fazlası", "Olmadığı masa yok", "Sadece bir dizi değil", "Zamanın çok ötesinde bir dizi" gibi yorumlar yapıldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!