banner2

Kulüp dizisi 2. sezon olacak mı? Kulüp 2. sezon ne zaman yayınlanacak?

Netflix'in Kulüp isimli yeni dizisi 5 Kasım'da izleyicilerin beğenisine sunuldu. Hikayesiyle ve oyuncularıyla dikkat çeken Kulüp'ün 2. sezonu merak edilmeye başlandı. Peki Kulüp 2. sezon gelecek mi? Kulüp 2. sezon ne zaman yayınlanacak? İşte merak edilenler...

Sinema / Dizi 16.05.2022, 11:47 16.05.2022, 12:37
Abone ol
Kulüp dizisi 2. sezon olacak mı? Kulüp 2. sezon ne zaman yayınlanacak?

Dijital yayın platformu Netflix, şimdiye kadar Atiye, Aşk 101, Hakan Muhafız gibi birçok orijinal yapıma imza attı. Platform, başrollerinde Gökçe Bahadır, Barış Arduç ve Fırat Tanış'ın yer aldığı Kulüp dizisini 5 Kasım'da seyirci ile buluşturdu. Dizinin dönem dizisi atmosferi ve oyuncuları dikkat çekti. Seyirciler Kulüp 2. sezonla ilgili araştırma yapıyor. Peki Kulüp 2. sezon gelecek mi? Kulüp 2. sezon ne zaman yayınlanacak? İşte ayrıntılar...

KULÜP DİZİSİ KONUSU

1950'li yıllarda kozmopolit İstanbul'da geçen dizi, kızı Raşel ile bağ kurmak için bir gece kulübünde çalışmaya başlayan Matilda'yı konu alıyor. Annesi hapisten çıkana kadar Raşel'in annesinden haberi yoktur, yetimhanede büyümüştür. Kızını kurtarmak için kulüpte çalşan Matilda, bir yandan patronuyla uğraşırken diğer yandan Raşel'i Fıstık İsmet'ten uzak tutmaya çalışır.

KULÜP DİZİSİ OYUNCULARI

Kulüp'ün oyuncu kadrosuna Gökçe Bahadır'ın yanı sıra Barış Arduç, Salih Bademci, Fırat Tanış, Metin Akdülger, Asude Kelebek gibi isimler yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Seren Yüce ve İstanbullu Gelin ile tanınan Zeynep Günay Tan yapıyor.

KULÜP DİZİSİ 2. SEZON

Kulüp dizisi kısa süre içinde büyük ilgiyle karşılandı ve adından söz ettirmeyi başardı. Hikayenin beğenilmesinin ardından Kulüp 2. sezonun ne zaman yayınlanacağı merak edildi. Netflix'ten yapılan açıklamaya göre Kulüp'ün ikinci sezonu için anlaşma yapıldı. 

Dizide Fıstık İsmet karakterini canlandıran Barış Arduç, dizinin yeni sezonuyla ilgili müjdeyi verdi. Arduç, "Alparslan’a yazın bir ara vereceğiz. Kulüp’ün 2.sezonu devam edecek. O bitecek tekrar Alparslan’a devam edeceğiz. Bu sene biraz yoğun bir sene olacak" dedi.

 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!